Sakopiet pēc sava mājdzīvnieka

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 09:17

Mēs mīlam mājdzīvniekus. Nav nekas tamlīdzīgs, kā cilvēka labākā drauga mīlestība - vienīgais sarežģījums ir nepārtrauktā suņu matu vākšana. Ja jums ir gaišas krāsas grīdas un suns, kurš regulāri met spalvu, problēma tikai aug. Kā būtu ar dažiem vienkāršiem trikiem mājdzīvnieku matu savākšanai?


Putekļsūcēju stiprinājumi mājdzīvnieku spalvām

Tīrot suņu spalvu, viss ir balstīts uz piederumiem. Izmantojot parasto putekļsūcēja uzgali, iespējams, nesasniegsiet vēlamos rezultātus - īpaši tādās vietās kā dīvāni un grūti sasniedzamās vietās.


1. Mini Turbo

Spēcīgs, rotējošs sukas rullītis, lai maksimāli uzsūktu mājdzīvnieku spalvas. Paredzēts grūti tīrāmām virsmām, piemēram, kāpnēm un stāvvadiem, mēbelēm un automašīnu sēdekļiem.


2. Plīša uzgalis

Plīša uzgalis ir izstrādāts, lai efektīvi likvidētu mājdzīvnieku spalvas no visām tekstila mēbelēmAtklājiet salvetes veļas žavētājam

Vai jums nav piemērots putekļsūcējs jeb nespējat piekļūt  mājdzīvnieku spalvām? Veļas žāvētāja salvetes ir jūsu labākais draugs, likvidējot mājdzīvnieku spalvas no jebkuras virsmas. Tās, iespējams, netīra visu jūsu māju, bet nepieciešamības gadījumā tie darbojas fantastiski. Statiskā elektrība palīdz žāvētāja loksnēm pievilkt mājdzīvnieku spalvas. Dažu sekunžu laikā notīriet drēbes, krēslus vai galda virsmu. Maģiski!

Pērc tagad