Jūsu ceļvedis putekļsūcēja piederumos

Pēdējoreiz atjaunots 28.07.2020 09:12

Vai kādreiz esat domājis, kam paredzētas visas šīs sukas, kuras nāk komplektā ar jūsu putekļsūcēju? Labi, tad iepazīstiet savus jaunos labākos draugus, jo tie ir izstrādāti, lai atvieglotu daudzus mājsaimniecības tīrīšanas darbus.AEG trīs vienā rīks

Daži no mūsu putekļsūcējiem tiek piedāvāti ar tikai vienu uzgali. Neuztraucieties - tas ir kā Šveices nazis putekļsūcēju piederumu klāstā. Tajā ir trīs rīki vienā - putekļu rīks, plaisu rīks un tas pat pārtop audumiem paredzētā rīkā, nodrošinot jums visus nepieciešamos piederumus, lai jūsu mājas tiktu uzturētas tīras. Bet kam tie domāti?


Putekļu rīks

Sāksim ar rīku putekļiem. Tas ir ideāls stiprinājums, lai sasniegtu visus neērtākos nostūrus jūsu mājās. Ar mīkstajiem uzgaļa sariņiem ir viegli notīrīt putekļus no palodzēm, grīdlīstēm un citām grūti sasniedzamām vietām. To var izmantot arī mēbeļu un citu priekšmetu tīrīšanai.


Plaisu rīks

Kā jūs jau varējāt nojaust pēc nosaukuma, plaisas rīks ir paredzēts, lai piekļūtu šaurām spraugām, kur citi piederumi vienkārši nav spējīgi piekļūt. Tas ir ideāli piemērots tīrīšanai stūros, ap radiatoriem un starp dīvāna spilveniem.


Auduma rīks

Auduma rīks ļaus jūsu polsterējumam izskatīsies kā jaunam. Ar iebūvēto plīša sloksni tas uzsūks putekļus, netīrumus un matiņus no visām tekstilizstrādājuma virsmām.