Cita informācija

Izcils sniegums mazāk par stundu ar progr. ÖKOPower. Optimizēta ikdienas iecienītākajiem apģērbiem, programma rūpīgi izmazgā jauktu veļu tikai 59 min. Mūsu unikālā iepriekš sajaukšanas tehnoloģija nodrošina efektīvu tīrīšanu zemākās temperatūrās. Izcilai kopšanai ar mazāku enerģijas patēriņu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FEC69PS

Rūpīga aprūpe ātrāk. Ar programmu ÖKOPower

ÖKOPower ir ikdienas mazgāšanas programma, kas sniedz visu, kas jums nepieciešams. Izmazgājiet drēbes tikai 59 min., panākot lieliskus rezultātus un patērējot mazāk enerģijas. Tā ir ideāla programma ikdienas lietošanai, neatsakoties no veiktspējas vai ilgtspējas. Tā ir rūpīga aprūpe ātrāk.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FEC69PS

UniversalDose papildina jaudu aukstā temperatūra un ātrās mazgāšanas režīmā*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kurām izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai un pārduršanai atvilktnē, aktivizējot tās par 60 % ātrāk nekā veļas nodalījumā. Tādējādi tiek piešķirts vairāk jaudas traipu tīrīšanai aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

* Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30 °C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FEC69PS

Nākamās paaudzes veļas mazgāšana. Ar My AEG Care lietotni

Izbaudiet individuālu kopšanu, pievienojot veļas mazgāšanas ierīces lietotnei My AEG Care. Un izmantojiet AEG zināšanas no jebkuras vietas. Attāli iestatiet pielāgotas programmas, gūstiet cikla rekomendācijas saviem tērpiem un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Individuāla veļas kopšana pieskāriena attālumā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FEC69PS

RETĀKA GLUDINĀŠANA. SVAIGĀKS APĢĒRBS

Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās tvaika programmas droši likvidē aromātus un samazina krokas sausās drēbēs. Kā arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar saudzīgu tvaika režīmu, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L8FEC69PS

Iznīcina vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu* no apģērba

Mūsu ar Swissatest sertifikātu apstiprinātā alerģijas novēršanai paredzētā programma apvieno mazgāšanas un tvaika ciklu, lai iznīcinātu vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu.* Mazgājot temperatūrā, kas ir augstāka par 60 °C tiek samazināts alergēnu daudzums, nodrošinot higiēniskāku apģērbu.

* Sistēma testēta pret Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un MS2 Bacteriophage, veicot ārējo testēšanu Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (Testa ziņojuma nr. 202120117)

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona