Cita informācija

Lai izskatītos profesionāli katru dienu, nav jāpieliek daudz pūļu. Mūsu ProSteam® tehnoloģija nozīmē, ka jūsu krekli izskatīsies labi ilgāk, burzīšanos samazinot par vienu trešdaļu. Ja drēbes tiek tīrītas ķīmiskajā tīrītavā un gludinātas retāk, tas nozīmē, ka šķiedras nolietojas mazāk. Jūsu drēbes izskatīsies un ļaus jums justies nevainojami labi – katru dienu.

Priekšrocības

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L7FEC41PS

RETĀKA GLUDINĀŠANA. SVAIGĀKS APĢĒRBS

Šīs AEG veļas mazgājamās mašīnas izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās tvaika programmas droši likvidē aromātus un samazina krokas sausās drēbēs. Kā arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar saudzīgu tvaika režīmu, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L7FEC41PS

UniversalDose papildina jaudu aukstā temperatūra un ātrās mazgāšanas režīmā*

UniversalDose ir unikāla atvilktne PODS® kapsulām, kurām izmanto ūdens strūklu PODS® apvalka mīkstināšanai un pārduršanai atvilktnē, aktivizējot tās par 60 % ātrāk nekā veļas nodalījumā. Tādējādi tiek piešķirts vairāk jaudas traipu tīrīšanai aukstā ūdenī un ātrajos 1 stundas mazgāšanas režīmos.*

* Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30 °C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L7FEC41PS

MyMix 69 minūšu programma. Ietaupa jūsu laiku. Nevainojami izmazgā apģērbu

MyMix 69 minūšu programma līdzsvaro laika un enerģijas efektivitāti, kā arī kvalitāti, mazgājot dažādu apģērbu svarā līdz pat 5kg. Tā darbojas 30°C temperatūrā un izmazgā apģērbu tikai 69 minūtēs, garantējot optimālu sniegumu un pilnīgi tīru apģērbu.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L7FEC41PS

Rūpes par apģērbu. Ietaupa ūdeni un enerģiju

ProSense technology® automātiski nosver ievietotās drēbes, lai izveidotu individuāli piemērotu ciklu. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Jūsu veļa katru reizi jutīsies svaiga un jauna, turklāt jūs ietaupīsiet arī ūdeni un enerģiju.

AEG - Priekšas ielādes veļas mašīna - L7FEC41PS

Iznīcina vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu* no apģērba

Mūsu ar Swissatest sertifikātu apstiprinātā alerģijas novēršanai paredzētā programma apvieno mazgāšanas un tvaika ciklu, lai iznīcinātu vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu.* Mazgājot temperatūrā, kas ir augstāka par 60 °C tiek samazināts alergēnu daudzums, nodrošinot higiēniskāku apģērbu.

* Sistēma testēta pret Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un MS2 Bacteriophage, veicot ārējo testēšanu Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (Testa ziņojuma nr. 202120117)

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels