Cita informācija

AEG iebūvējamā 8000. sērijas veļas mazgājamā mašīna nevainojami iederas telpā ar citām ierīcēm, rada zemu trokšņa līmeni un nepārspējami labi rūpējas par drēbēm. ÖKOMix sajauc mazgāšanas līdzekļus ar mīkstinātāju un ūdeni, pirms tie nokļūst veļas tilpnē. Tādēļ smalki audumi tiek aprūpēti un izmazgāti pat ļoti īsu ciklu laikā.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējama veļas mašīna - L8FBE48SI

Šķiedru aizsardzība ar ÖKOMix tehnoloģiju

Izmantojot ÖKOMix, pilnīgi viss veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja daudzuma sajaucas ar ūdeni, izšķīstot un aktivizējoties pilnībā, pirms tas pat vēl nonāk veļas tilpnē. Tā ir pasaulē pirmā veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģija, kas pilnīgi vienmērīgi izplata mazgāšanas līdzekļus un mīkstinātājus, gādājot, lai tie sasniegtu, izmazgātu un aprūpētu pašu pēdējo šķiedriņu.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna - L8FBE48SI

Tīrība 59 minūtēs, izmantojot ÖKOPower programmu

ÖKOPower ir ikdienas mazgāšanas programma, kas sniedz visu, kas jums nepieciešams. Izmazgājiet drēbes tikai 59 minūtēs, panākot lieliskus rezultātus un patērējot mazāk enerģijas. Tā ir ideāla programma ikdienas lietošanai, neatsakoties no veiktspējas vai ilgtspējas.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna - L8FBE48SI

Atsvaidziniet un samaziniet krokas ar ProSteam

ProSteam izmanto tvaiku kā ātru un ērtu saburzījušos drēbju atsvaidzināšanas veidu, lai tās uzreiz varētu valkāt. Īsās un maigās programmas droši likvidē smakas un samazina krokas sausās drēbēs. Vai arī jūs varat pabeigt mazgāšanas ciklu ar maigu tvaiku, lai drēbes gandrīz pavisam nebūtu jāgludina.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna - L8FBE48SI

Pielāgoti cikli ar ProSense Technology®

ProSense Technology® automātiski nosver ievietotās drēbes, lai piedāvātu individuāli piemērotu ciklu. Sensori tad precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Jūsu veļa katru reizi jutīsies svaiga un jauna, turklāt jūs ietaupīsiet arī ūdeni un enerģiju.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna - L8FBE48SI

Klusa mašīna ērtam mājoklim

Klusā veļas mazgājamā mašīna nodrošina zemu trokšņa līmeni darbības laikā. Mazinot traucēkļus un uzturot ērtu mājokli.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels