Cita informācija

8000. sērijas PowerCare veļas mazgājamā mašīna lieliski saderēs ar citām ierīcēm, darbosies klusi un izmantos unikālo tehnoloģiju, lai ātri iemaisītu mazgāšanas līdzekli, tad to vienmērīgi izsmidzinot uz apģērba un izmazgājot veļu efektīvi, mazāk nekā stundas laikā pat 30 °C.

Priekšrocības

ÖKOPOWER. PILNĪGA TRAIPU IZTĪRĪŠANA PAT ZEMĀ TEMPERATŪRĀ*

ÖkoPower 59 minūšu cikls efektīvi iztīra traipus mazāk nekā stundas laikā 30 °C.* Mūsu iemaisīšanas tehnoloģija nodrošina mazgāšanas līdzekļa piekļuvi visām šķiedrām, lai arī ātrā ciklā apģērbs būtu tikpat tīrs un bez traipiem, cik tas ir, mazgājot ilgākā ciklā.

*Ārējā testēšana attiecībā uz ÖkoPower 59 minūšu ciklu 30°C programmā ar 4kg veļas uzrāda 100% traipu iztīrīšanu, ietverot 50 populārākos mājsaimniecības traipus.

ĒRTI SAVIENOJAMA, KONTROLĒJAMA UN PILNĪGA MAZGĀŠANA AR LIETOTNI AEG CARE

Iestatiet pielāgotas programmas attālināti, aplūkojiet cikla ieteikumus saviem apģērbiem un saņemiet paziņojumus, kad veļa ir gatava. Individualizēta veļas kopšana pieskāriena attālumā.

ATSVAIDZINĀTS APĢĒRBS,* SAMAZINĀTAS KROKAS AR STEAMREFRESH

Steam Refresh neitralizē aromātus* un samazina krokas, tostarp izsmalcinātam apģērbam, tikai 25 minūtēs. Ja jums patīk papildu svaigums, vienkārši pievienojiet aromātisko tvaika smaržvielu. Piešķir apģērbam svaigumu.

* Ārējā testēšana uzrāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku SteamRefresh.

PROSENSE® — PAR 30% MAZĀK LAIKA, ŪDENS UN ENERĢIJAS KATRĀ MAZGĀŠANAS REIZĒ

ProSense® tehnoloģija automātiski nosver ievietotās drēbes, lai piedāvātu individuāli piemērotu ciklu. Sensori precīzi regulē mazgāšanas laiku, nodrošinot optimālu katra apģērba mazgāšanu. Tā var ietaupīt patērēto laiku, ūdeni un enerģiju līdz pat 30 %*.

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas ietaupījumu 30 °C temperatūrā kokvilnas ciklā pierāda optimizāciju ar ProSense 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

MŪSU ZEMĀ TORKŠŅA LĪMEŅA VEĻAS MAZGĀJAMĀ MAŠĪNA NETRAUCĒS JUMS IKDIENAS GAITĀS

Tā izstrādāta klusai darbībai, lai jūs varētu netraucēti baudīt mājās mieru. Tā netraucēs gatavot, sarunāties vai ieturēt maltītes, ja tiks uzstādīta virtuvē. Turpiniet ikdienas gaitas, vienlaikus mazgājot apģērbu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels