Product details

AEG 7000. sērijas iebūvējamā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju iekļaujas kopējā dizainā ar citām ierīcēm, darbojas klusi un nodrošina pilnīgu smalko audumu kopšanu. DualSense pielāgo temperatūru un veļas tilpnes kustības ievietotās veļas veidam un daudzumam, mazgājot un žāvējot to viena cikla ietvaros. Tādēļ ķīmiskā tīrīšana un mazgāšana ar rokām nepieciešama retāk.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējama veļas mašīna ar žāvētāju - L8WBE68SI

Optimizēti iestatījumi dažādiem audumiem ar DualSense

DualSense tehnoloģija automātiski noregulē cikla iestatījumus atbilstoši ievietoto audumu veidam. Tādēļ drēbes tiek mazgātas un žāvētas tieši vajadzīgajā temperatūrā un pie optimizētām veļas tilpnes kustībām. Katrs apģērbs saglabā izmēru un formu. Viena cikla ietvaros.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna ar žāvētāju - L8WBE68SI

Pielāgoti cikli ar ProSense Technology®

ProSense Technology® automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku mazgājamās veļas daudzumam. Tas nodrošina drēbēm optimālu aprūpi, savukārt jums ietaupa laiku, enerģiju un ūdeni, gādājot par efektīvāko “no sausa līdz sausam” procesu.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna ar žāvētāju - L8WBE68SI

Katrs apģērba gabals, atsvaidzināts ar tvaiku

Tvaika programma ļauj atsvaidzināt drēbes bez pilna mazgāšanas cikla. Pievienojot veļas tilpnē tvaiku, auduma šķiedras tiek atbrīvotas, samazinot krokas, tādēļ gludināšanas nepieciešamība samazinās. Auduma izskats un sajūta saglabājas labāki ilgāk.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna ar žāvētāju - L8WBE68SI

Mazgājiet un žāvējiet apģērbu vienas stundas laikā

Jūsu tērps būs gatavs valkāšanai vienas stundas laikā, izmantojot NonStop 60 minūšu programmu. Tā ļauj ātri, viena cikla ietvaros izmazgāt un izžāvēt nelielu veļas daudzumu. Nodrošinot nepārspējamas ērtības un neatsakoties no kvalitātes.

AEG - Iebūvējama veļas mašīna ar žāvētāju - L8WBE68SI

Klusa mašīna komfortablai sajūtai mājoklī

Klusā veļas mazgājamā mašīna darbības laikā nodrošina zemu trokšņa līmeni, mazinot traucējumus un saglabājot komfortu mājoklī.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci