FSK93847P

ComfortLift AirDry Tehnoloģija Trauku mazgājamā mašīna pilnizmēra (60cm)

Cita informācija
Enerģijas klaseD
Trokšņu līmenis (dB)39
Trauku ietilpība14
-
ComfortLift®
ComfortLift®
GlassCare®
GlassCare®
SatelliteClean® funkcija
SatelliteClean® funkcija
QuickSelect® funkcija
QuickSelect® funkcija
Cita informācija
ComfortLift® pilnībā maina trauku mazgāšanu, pateicoties pasaulē pirmajam grozam, kuru var pacelt, lai ievietotu traukus. Šis īpašais mehānisms paceļ grozu tā, lai tas sasniegtu ērtu augstumu. Ērtai ievietošanai un izņemšanai. Paceļot trauku mazgājamo mašīnu līdz vēl neredzētam līmenim.
AEG - Trauku mašīna 60cm - FSK93847P
SAUDZĪGI PACEĻ JAUNĀ LĪMENĪ

Jaunā unikālā AEG Comfortlift trauku mazgājamā mašīna ir pirmā trauku mazgājamā mašīna pasaulē, kas ļauj maigi izvilkt un pacelt apakšējo grozu. Jūsu spodrie trauki un gatavošanas piederumi tiek saudzīgi pacelti ērtā augstumā, ļaujot jums vieglāk izņemt traukus un efektīvāk tos ievietot ierīcē. Trauku mazgājamā mašīna, kas radīta, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Izmantojot Comfortlift, mēs esam sasnieguši pavisam jaunu līmeni trauku mazgāšanas pasaulē.

AEG - Trauku mašīna 60cm - FSK93847P
Vienmēr saudzīga rīkošanās ar traukiem

Izmantojot ComfortRails, jūs varat saudzīgi iebīdīt grozu atpakaļ, nerībinot traukus. Vienmēr netraucēta ielāde un izņemšana. Jums nekad vairs nebūs jāuztraucās par plīsumiem vai plaisām traukos.

AEG - Trauku mašīna 60cm - FSK93847P
Vienkārša, bet atbildīga trauku mazgāšana

Atbildīga izvēle kļuvusi vienkārša. Izmantojiet QuickSelect skārienjūtīgo vadības paneli, lai izvēlētos vēlamo cikla laiku, bet ekometrs ar zaļajām vizuālajām ikonām jums norādīs piemērotāko programmu, ietaupot enerģiju un ūdeni.

Lielāka pārredzamība, efektīvāka ievietošana

Vienā mirklī aplūkojiet savas trauku mazgājamās mašīnas plauktus un konfigurāciju, pateicoties iekšējam apgaismojumam. Uzlabotas pārredzamības rezultātā jūs redzēsiet, kur efektīvāk un ērtāk novietot savus traukus, nokārtojot visu viena vienkāršā piegājienā.

AEG - Trauku mašīna 60cm - FSK93847P
Jūs vienmēr zināsiet, kad tieši trauku mazgājamā mašīna ir beigusi darbību

Pateicoties TimeBeam tehnoloģijai, jūs varat pilnībā pārzināt trauku mazgājamās mašīnas cikla statusu ar vienu acs uzmetienu. Cikla darbības laikā TimeBeam tehnoloģija ar skaidru, sarkanu gaismu projicē atlikušo laiku uz grīdas. Ērti, vienkārši un efektīvi.

man folding towels
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides