Cita informācija

5000 OptiSpace ledusskapis piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

Priekšrocības

Glabājiet daudz produktu vienlaikus. Ar OptiSpace

Šis inovatīvais ledusskapis ar OptiSpace piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

Saldētavas vieta. Ledusskapī. Četrzvaigžņu nodalījums

Droši saldējiet pārtiku par ledusskapī. Četrzvaigžņu saldētavas nodalījums ļauj droši sasaldēt svaigu pārtiku līdz -18ºC temperatūrai — pat ledusskapī. Ideāli piemērots efektīvai nelielu pārtikas daudzumu vai ērtu maltīšu sasaldēšanai.

Iekšēja elektroniska vadība. Precīzai dzesēšanai

Iekšējā elektroniskā vadības funkcija nodrošina pilnu kontroli pār jūsu pārtikas uzglabāšanas apstākļiem. LED indikatori skaidri norāda temperatūras iestatījumus ērtai pielāgošanai un kontrolei.

LED apgaismojums izgaismo katru stūrīti

Iekšējais LED apgaismojums dod diskrētu, maigu gaismu, vienmērīgi atspīdot visā telpā. Turklāt LED spuldzes ir mazākas un energoefektīvākas kā standarta spuldzes, nodrošinot ilgtspējīgāku risinājumu.

Apakšējā dārzeņu atvilktne — glabājiet dažāda izmēra dārzeņus

Ietilpīga un elastīga glabāšanas vieta. Apakšējā dārzeņu atvilktne ļauj jums viegli saglabāt dažāda izmēra un formas dārzeņus un augļus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels