Cita informācija

6000 DynamicAir ledusskapis uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu un vienmērīgu temperatūru. Katrs plaukts tiek vienmērīgi dzesēts (no augšas līdz apakšai), saglabājot pārtiku un sargājot tās kvalitāti.

Priekšrocības

Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas, nepieļaujot baktēriju augšanu un saglabājot svaigos produktus.

Skārienjutīgā elektroniskā vadība augšdaļā piedāvā precīzu funkciju kontroli

Ar adaptīvu un skaidru displeju varat precīzi iestatīt temperatūru un bez piepūles piekļūt ledusskapja funkcijām, izmanojot augšā izvietoto skārienjutīgo elektronisko vadības paneli.

Nevainojami pielāgota vieta ledusskapī ar FlexiShelf

Izmantojiet pielāgojamu glabāšanas vietu ledusskapī, pateicoties FlexiShelf. Plaukta priekšējā daļa netraucēti paslīd zem dziļākās daļas, lai atbrīvotu vietu arī augstākiem priekšmetiem.

Pilnībā izvelkama atvilktne. Pilnīgai pieejamībai

Izbaudiet pilnīgu pārskatāmību un piekļuvi svaigiem produktiem ar pilnība izvelkamu atvilktni. Inovatīvais dizains ļauj to pilnībā izvilkt, nodrošinot ērtāku pārtikas uzglabāšanas un izņemšanas variantu.

Durvis aizveras plūstoši un klusi — vienmēr

Precīzi izgatavotas durvju eņģes ar plūstošu aizvēršanos palīdz izvairīties no nejauši atvērtām ledusskapja durvīm, kas var novest pie nelietderīgas enerģijas patēriņa un sabojāta ēdiena, un nodrošina ciešu, drošu un klusu durvju aizvēršanos.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels