Cita informācija

6000 DynamicAir ledusskapis uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu un vienmērīgu temperatūru. Katrs plaukts tiek vienmērīgi dzesēts (no augšas līdz apakšai), saglabājot pārtiku un sargājot tās kvalitāti.

Priekšrocības

Katrs plaukts vienmērīgi atdzesēts. Ar DynamicAir

DynamicAir uztur nepārtrauktu gaisa plūsmu, garantējot stabilu temperatūru visā ledusskapī. Katrs plaukts ir vienmērīgi atdzesēts, novēršot siltās zonas, nepieļaujot baktēriju augšanu un saglabājot svaigos produktus.

Skārienjutīgā elektroniskā kontrole augšdaļā piedāvā precīzu funkciju kontroli

Ar atsaucīgu un skaidru displeju varat precīzi iestatīt temperatūru un bez piepūles piekļūt ledusskapja funkcijām ar skārienjutīgo elektronisko kontroli augšdaļā.

AEG - Iebūvējams ledusskapis - SKE818F1DC

Nevainojami pielāgota vieta ledusskapī ar FlexiShelf

Izmantojiet pielāgojamu glabāšanas vietu ledusskapī, pateicoties FlexiShelf. Plaukta priekšējā daļa netraucēti paslīd zem dziļākās daļas, lai atbrīvotu vietu arī augstākiem priekšmetiem.

AEG - Iebūvējams ledusskapis - SKE818F1DC

Pilnībā izvelkama atvilktne. Pilnīgai pieejamībai

Izbaudiet pilnīgu pārskatāmību un piekļuvi svaigiem produktiem ar pilnība izvelkamu atvilktni. Inovatīvais dizains ļauj to pilnībā izvilkt, nodrošinot ērtāku pārtikas uzglabāšanas un izņemšanas variantu.

AEG - Iebūvējams ledusskapis - SKE818F1DC

Durvis līgani un klusu aizveras pašas — vienmēr

Precīzi izgatavotas durvju eņģes ar lēnās aizvēršanās funkciju neļauj ledusskapja durvīm nejauši atvērties, tādēļ enerģija netiek lieki tērēta un produkti nebojājas, jo durvis aizveras cieši, drošo un klusu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona