Cita informācija

5000 OptiSpace ledusskapis piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

Priekšrocības

Glabājiet daudz produktu vienlaikus. Ar OptiSpace

Šis inovatīvais ledusskapis ar OptiSpace piedāvā plašas glabāšanas iespējas un daudz vietas starp plauktiem. Atvilktnes var viegli izņemt un ievietot, nodrošinot vieglu un ērtu glabāšanu.

AEG - Iebūvējams ledusskapis - SFB682F1AF

Saldētavas vieta. Ledusskapī. Četru zvaigznīšu nodalījums

Droši saldējiet pārtiku par ledusskapī. Četru zvaigznīšu saldētavas nodalījums ļauj droši sasaldēt svaigu pārtiku līdz -18 ºC temperatūrai — pat ledusskapī. Ideāli piemērots efektīvai nelielu pārtikas daudzumu vai ērtu maltīšu sasaldēšanai.

Iekšēja elektroniska vadība. Precīzai dzesēšanai

Iekšējā elektroniskā vadības funkcija nodrošina pilnu kontroli pār jūsu pārtikas uzglabāšanas apstākļiem. LED indikatori skaidri norāda temperatūras iestatījumus ērtai pielāgošanai un kontrolei.

AEG - Iebūvējams ledusskapis - SFB682F1AF

LED apgaismojums izgaismo katru stūrīti

Iekšējais LED apgaismojums dod diskrētu, maigu gaismu, vienmērīgi atspīdot visā telpā. Turklāt LED spuldzes ir mazākas un energoefektīvākas kā standarta spuldzes, nodrošinot ilgtspējīgāku risinājumu.

Apakšējā dārzeņu atvilktne — glabājiet dažāda izmēra dārzeņus

Ietilpīga un elastīga glabāšanas vieta. Apakšējā dārzeņu atvilktne ļauj jums viegli saglabāt dažāda izmēra un formas dārzeņus un augļus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona