Cita informācija

Ar Cooling 360° produktu tekstūra ir aizsargāta katrā stūrī. Vispārēja gaisa cirkulācija nodrošina aukstu gaisu katrā stūrī, izmantojot efektīvas ventilācijas atveres. Inovatīvā nerūsējošā tērauda aizmugure ātri atjauno temperatūru pēc durvju atvēršanas. Lai ar mīlestību gādāti produkti būtu gardi.

Priekšrocības

Katrā stūrī. Pilnīga dzesēšana. Ar Cooling 360°

Cooling 360° ledusskapis ar saldētavu un uzlabotu gaisa cirkulāciju. Īpaši veidotā sistēma cirkulē vēso gaisu katrā stūrī. Īsta nerūsējošā tērauda aizmugure gādā par izcilu dizainu, un ierīce atdziest ātrāk pēc durvju atvēršanas. Pārliecinoši aizsargājot katras sastāvdaļas nepārspējamo tekstūru.

Pielāgojams katrai gaumei ar CustomFlex®

Lai pagatavotu svaigus un gardus ēdienus, pats svarīgākais ir glabāt visas svaigās sastāvdaļas viegli sasniedzamā vietā. Izmantojot CustomFlex®, varat sakārtot ledusskapi tieši tā, kā vēlaties. Ātri un ērti pārkārtojiet tvertnes, lai maksimāli uzlabotu pieejamo platību. Ledusskapis, kas pielāgojas jūsu vēlmēm.

Extra Chill atvilktne. Svaigi grieztiem produktiem

Palēniniet savu iecienītāko sieru un svaigi grieztu produktu nobriešanu, uzglabājot tos Extra Chill atvilktnē. Atvilktnē tiek uzturēta zemāka temperatūra nekā pārējā ledusskapī.

Pārliecība uz desmit gadiem

Kompresora desmit gadu garantija nodrošina maksimālu sirdsmieru. Garantijā iekļauta maksa par darbu, transportēšanu, gāzes izsūknēšanu un uzpildi, vispārējo apkopi un servisu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels