Product details

Ar Cooling 360° jūsu produktu tekstūra ir aizsargāta katrā stūrītī. Vispārēja gaisa cirkulācija nodrošina aukstu gaisu katrā stūrītī, izmantojot efektīvas ventilācijas atveres. Novatoriska īsta nerūsējošā tērauda aizmugure ļauj ātri atjaunot temperatūru katru reizi, kas tiek atvērtas durvis. Lai ar mīlestību gādāti produkti paliktu tikpat gardi.

Priekšrocības

AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RCB736E5MB

Katrā stūrī. Rūpīga dzesēšana. Ar Cooling 360°

Cooling 360° ledusskapis aprīkots ar uzlabotu gaisa cirkulāciju. Īpaši veidotā sistēma cirkulē vēso gaisu visā ledusskapī. Īsta nerūsējošā tērauda aizmugure gādā par pirmšķirīgu dizainu, un ierīce atdziest ātrāk pēc durvju atvēršanas. Pārliecinoši aizsargājot katra produkta unikālo tekstūru.

Ļaujiet virtuvei izcelties, pateicoties izcilajām DesignLine ierīcēm.

Ledusskapja slaikais, mūsdienīgais dizains izskatās kā dzīvs, pateicoties augstas kvalitātes materiāliem. Moderna plūdlīniju virtuve.

AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RCB736E5MB

Pielāgojams katrai gaumei ar CustomFlex®

Lai pagatavotu svaigus un gardus ēdienus, pats svarīgākais ir glabāt visas svaigās sastāvdaļas viegli sasniedzamā vietā. Izmantojot CustomFlex®, varat sakārtot ledusskapi tieši tā, kā vēlaties. Ātri un ērti pārkārtojiet tvertnes, lai maksimāli uzlabotu pieejamo platību. Ledusskapis, kas pielāgojas jūsu vēlmēm.

Extra Chill atvilktne. Svaigi grieztiem produktiem

Palēniniet savu iecienītāko sieru un svaigi grieztu produktu nobriešanu, uzglabājot tos Extra Chill atvilktnē. Atvilktnē tiek uzturēta zemāka temperatūra nekā pārējā ledusskapī.

AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RCB736E5MB

Sirdsmiers uz desmit gadiem

Kompresora desmit gadu garantija nodrošina maksimālu sirdsmieru. Garantijā iekļauta maksa par darbu, transportēšanu, gāzes izsūknēšanu un uzpildi, vispārējo apkopi un servisu.

Piederumi

Citi produkti

AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RCB732E5MB 10 gadu garantija kompresora motoram
7000 No Frost Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu 186 cm E

Ar Cooling 360° jūsu produktu tekstūra ir aizsargāta katrā stūrītī. Vispārēja gaisa cirkulācija nodrošina aukstu gaisu katrā stūrītī, izmantojot efektīvas ventilācijas atveres. Novatoriska īsta nerūsējošā tērauda aizmugure ļauj ātri atjaunot temperatūru kat...

  • NoFrost tehnoloģija
  • Enerģijas klase E
  • Izmēri (mm) 1860x595x650
AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RDB424E1AX 5 gadu garantija kompresora motoram
3000 Static Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu 143.4 cm E

3000. sērijas ledusskapis ar saldētavu izmanto Low Frost tehnoloģiju, lai līdz minimumam samazinātu sarmas uzkrāšanos, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas atvieglo atkausēšanu, kas, turklāt, nepieciešama retāk.

  • LowFrost tehnoloģija
  • Enerģijas klase E
  • Izmēri (mm) 1434x550x547
AEG - Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu - RDB428E1AX 5 gadu garantija kompresora motoram
3000 Static Brīvstāvošs ledusskapis ar saldētavu 161 cm E

3000. sērijas ledusskapis ar saldētavu izmanto Low Frost tehnoloģiju, lai līdz minimumam samazinātu sarmas uzkrāšanos, izmantojot slēptas dzesēšanas ķēdes, kas atvieglo atkausēšanu, kas, turklāt, nepieciešama retāk.

  • LowFrost tehnoloģija
  • Enerģijas klase E
  • Izmēri (mm) 1610x550x547

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci