Product details

NoFrost neļauj apledojumam veidoties saldētavā. Veiktspēja necieš nekad un jūsu produkti saglabājas labāk kā jebkad agrāk.

Priekšrocības

AEG - Iebūvējama saldētava - ABE818F6NC

Saldētava bez apledojuma ar NoFrost

NoFrost nozīmē, ka nav nepieciešama atkausēšana. Tā gādā, lai saldētavā nebūtu apledojuma, tādēļ jūs vienmēr varat būt droši par maksimālu veiktspēju.

Precīza iestatījumu regulēšana ar elektronisko skārienvadību

Pārvaldiet visas saldētavas funkcijas, izmantojot elektronisko skārienvadību. Panelis un LED displejs sniedz netraucētu piekļuvi temperatūras un vispārējiem iestatījumiem. Precīzi noregulējiet visus iestatījumus, rūpējoties par izcilu pārtikas glabāšanu.

AEG - Iebūvējama saldētava - ABE818F6NC

Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Funkcija Frostmatic aktivizē maksimālu sasaldēšanas jaudu, tādējādi svaigi produkti tiek sasaldēti ātrāk. Pēc tam saldētava pārslēdzas parasto iestatījumu režīmā.

Piederumi

Citi produkti

AEG - Iebūvējama saldētava - ABB682F1AF
5000 Static Iebūvējama saldētava 81.9 cm F
  • Šaura, kompakta, vietu taupoša saldētava
  • Domāta tieši jums — šo kompakto saldētavu var izvietot jebkurā vietā
  • Pārvaldiet funkcijas un temperatūru ar elektronisko vadību.
  • Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci