Product details

Kompaktā 3000. sērijas saldētava bez piepūles ietilps pat visšaurākajā vietā jūsu virtuvē. Tādēļ jūs varat izvietot to tieši tur, kur jums nepieciešams. Šaura no ārpuses, taču pietiekami ietilpīga iekšpusē — kompakta saldētava ir ideāls risinājums, ja vēlaties pilnvērtīgi izmantot visu pieejamo platību.

Priekšrocības

Domāta tieši jums — šo kompakto saldētavu var izvietot jebkurā vietā

Šaurā, kompaktā saldētava ērti ietilpst jebkurā vietā. Precīzs izmērs, kad nepieciešama saldētava, kas neaizņem pārāk daudz vietas.

Pārvaldiet funkcijas un temperatūru ar elektronisko vadību.

Elektroniskā vadība ļauj jums veikt precīzas temperatūras un citu glabāšanas funkciju izmaiņas. Šī efektīvā vertikālā saldētava digitālajā vadības panelī sniedz tūlītēju atskaiti par veiktajām izmaiņām.

AEG - Iebūvējama saldētava - ABB682F1AF

Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Funkcija Frostmatic aktivizē maksimālu sasaldēšanas jaudu, tādējādi svaigi produkti tiek sasaldēti ātrāk. Pēc tam saldētava pārslēdzas parasto iestatījumu režīmā.

Piederumi

Citi produkti

AEG - Iebūvējama saldētava - ABE818F6NC 10 gadu garantija kompresora motoram
7000 No Frost Iebūvējama saldētava 176.9 cm F
  • No Frost uz mūžiem
  • Saldētava bez apledojuma ar NoFrost
  • Precīza iestatījumu regulēšana ar elektronisko skārienvadību
  • Pilnīgi svaigi produkti ar Frostmatic

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci