Cita informācija

AssistedCooking cepeškrāsnī ir integrēta recepšu izlase, ļaujot precīzi un bez piepūles pagatavot jebkuru maltīti. Tā aprīkota arī ar termozondi, kas, ievietota ēdienā, mēra tā iekšējo temperatūru. Pastāvīgi uzticamam rezultātam katrā gatavošanas reizē.

Priekšrocības

AssistedCooking - iegūstiet izcilu garšu katru reizi

Ar funkciju AssistedCooking iegūstiet jums nepieciešamo rezultātu katru reizi — neatkarīgi no tā vai ēdiens ir salds vai pikants. Digitālais gatavošanas palīgs, kurā vienkārši izvēlaties gatavojamo ēdienu, un tas atlasa optimālos iestatījumus, lai jūsu ēdiens būtu pagatavots izcili.

AEG - Cepeškrāsns - BPE742320B

Gatavojiet atbilstoši savai gaumei, katru reizi

Precīzi izmērot ēdiena iekšējo temperatūru, pārtikas sensors informē jūs, kad jūsu gaļa ir asiņaina, vidēji izcepta vai labi izcepta. Turklāt tas ļauj arī pagatavot zivis un dārzeņus tieši tā, kā jums tie garšo.

AEG - Cepeškrāsns - BPE742320B

Gardēža sapņu piepildīšana ir garantēta, izmantojot nedaudz profesionālās palīdzības

Šī intuitīvā cepeškrāsns, kas aprīkota ar lielu LCD displeju, garantē gardēža cienīgu rezultātu katru reizi, izmantojot cepeškrāsns recepšu palīdzības funkciju. Automātiski noregulējot plaša ēdienu klāsta temperatūras un laika iestatījumus, jūs pilnībā pārvaldāt gatavošanas procesu neatkarīgi no tā, vai ceļat galdā mielastu draugu pulkam vai vakariņas divām personām.

AEG - Cepeškrāsns - BPE742320B

Cepeškrāsns ar pašattīrīšanās funkciju

Ar vienu pirolītiskas tīrīšanas funkcijas pieskārienu netīrumi, tauki un pārtikas atliekas cepeškrāsnī tiek pārvērstas pelnos, kurus jūs varat vienkārši noslaucīt ar mitru drānu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona