Cita informācija

Indukcija palīdz jums apgūt ikvienu gatavošanas tehniku ātrāk, un tā var pat uzkarsēt ūdeni ātrāk nekā 90 sekundēs. Precīzā siltuma regulēšanas iespēja ļauj katru reizi iegūt ideālu garšu un tekstūru.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE84531FB

Jūsu ideālais gatavošanas partneris

Indukcija vienmēr palīdz ātrāk apgūt ikvienu ēdiena gatavošanas veidu. Tā uzsilst ātrāk nekā visu citu veidu plītis, tāpēc uz tās var sākt gatavot nekavējoties. Ātri karsēšanas pielāgojumi sniedz jums iespēju iegūt vissmalkākās garšas un tekstūras nianses.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE84531FB

Atturīgs dizains: To atdzīvina jūsu pieskāriens

Atturīgais dizains nevainojami iekļaujas darba virsmā. Pēc plīts virsmas izslēgšanas plīts virsma ir pilnīgi melna — bez zonām, līnijām un uzrakstiem. Pēc plīts ieslēgšanas atdzīvojas gatavošanas zonas un skārienvadības elementi. Akcentētam virtuves dizainam.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE84531FB

Hob2Hood®: Brīvroku tvaika nosūcējs

Hob2Hood® funkcija savieno gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs automātiski regulē ventilatora ātrumu, pielāgojoties virsmas karsēšanas izmaiņām, un nav nepieciešams pat pakustināt pirkstu. Jaudīgai tvaiku nosūkšanai cepšanas laikā. Klusākai tvaiku nosūkšanai vārīšanas uz lēnas uguns laikā.

LED slīdņu vadība nevainojamam virtuves dizainam

Kad plīts virsma ir izslēgta, var redzēt tikai skaistu melnu stiklu. Pieskarieties LED slīdņu vadības lietotāja saskarnei, un plīts virsma atdzīvosies. Intuitīvai un precīzai vadībai, neupurējot virtuves dizainu.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE84531FB

Ātra uzsilšana ātrākai gatavošanai ar PowerBoost

Vairs nekādas gaidīšanas, kamēr katli sāks vārīties. Jaudas pastiprināšanas funkcija sniedz momentālu karstuma vilni, uzvārot ūdeni ātrāk. Tā īpaši piemērota tādiem uzdevumiem kā liela katla ar ūdeni ātrai uzvārīšanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels