Cita informācija

AEG Pure 3 plīts virsma apvieno slaidu un gludu dizainu ar reaģējošām funkcijām. Melnais stikls nemanāmi saplūst ar darbvirsmu. Tās gatavošanas zonas un vadības elementi ir neredzami, kamēr neesat tos atdzīvinājuši ar viena pirksta pieskārienu. Pārveidojiet virtuvi un padariet ēdiena gatavošanu par patiesu baudu.

Priekšrocības

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Jūsu pieskāriens to atdzīvinās

Iedomājieties mirdzošu melnkoka stiklu, kas ir perfektā līmenī ar darbvirsmu. Skārienjutīga vadība ir neredzama, kamēr to aktivējat ar pieskārienu. AEG MaxiSense Pure plīts virsma apvieno smalku, neuzbāzīgu dizainu ar precīzu vadību un funkcijām.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Kontrolējiet savas plīts konfigurāciju

Katru reizi gatavojot, jūs varat izvēlēties vislabāko gatavošanas zonas konfigurāciju vai vispiemērotāko pannu. Atjautīgā tilta funkcija ļauj kontrolēt divas sildīšanas zonas tā, it kā tās būtu viena liela vai dubulta zona.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Izbaudiet modernizēto tālvadību, lai pieveiktu virtuves smakas

Šīs plīts virsmas vienreizējā Hob2Hood savienojuma sistēma savieno ar Hob2Hood tvaika nosūcēju, izmantojot tālvadību un automātiski ieslēdzot un regulējot ventilatoru un apgaismojumu atbilstoši gatavošanas vajadzībām.

Zona ar intuitīvu vadību

Ieslēdzot plīts virsmu un noliekot katliņu, automātiski iedegas LED slīdvadība, kas intuitīvi rāda, kura vadības zona jāizmanto, izvairoties no nejaušas trauka novietošasanas uz izslēgtas zonas, lai izbaudītu gatavošanu ar pilnu jaudu, izmantojot AEG ierīci.

AEG - Indukcijas plīts virsma - IPE74541FB

Katra gatavošanas zona. Individuāla laika uzskaite

Kad gatavošanas zona tiek lietota, skārienekrāna displejā var ātri un ērti aplūkot tās taimeri. Vairs nav nepieciešams mainīt izvēlnes vai zonas. Katram ēdienam var precīzi un individuāli noteikt gatavošanas laiku, tādēļ jūs pilnībā pārvaldāt gatavošanas procesu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona