Cita informācija

Šīs gatavošanas virsmas plūdenās vadības ierīces ļauj tūlītēji pielāgot sakarsēšanas iestatījumus. Vienkārši velciet ar pirkstu līdz pareizajam līmenim.

Priekšrocības

Pārdomāta jaudas lietošana enerģijas taupīšanai

Oko taimeris ļauj ietaupīt enerģiju, izmantojot plīts atlikušo siltumu gatavošanas procesa atlikušajās minūtēs.

Optimizēta produktu pagatavošana, izmantojot plīts virsmu ar vairākām sildzonām

Šī plīts nodrošina virkni optimizētu gatavošanas iespēju: divus pastāvīgus siltuma avotus, trīskāršo zonu un ovālu daudzfunkcionālo zonu.

Vāriet ēdienu un maziniet viršanas procesu, vienreiz pieskaroties

Gatavošanas virsmas iespēja Automax vispirms izraisa šķidruma vārīšanos pirms sakarsēšanas jaudas samazināšanas, kas nepieciešama šķidruma viršanai. Pēc sākotnēji iestatītā laika, sakarsēšana tiek izslēgta.

Drošs un lietderīgs atlikušā siltuma izmantojums

Katrai sildīšanas zonai OptiHeat Control nosaka atlikušā siltuma pakāpi, kas saglabājusies, ļaujot izmantot šo siltumu drošāk un efektīvāk.

AEG - Elektriskā plīts virsma - HK654070FB

Cieša katra gatavošanas posma uzraudzība

Lai rūpīgi uzraudzītu katra ēdiena gatavības pakāpi, laika uzskaites taimeris sāk ar nulli un turpina skaitīšanu līdz brīdim, kad to aptur vai atiestata.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona