Cita informācija

Indukcijas plīts virsma uzkarst ātrāk nekā citas plīts virsmas. Tā uzvāra ūdeni ātrāk, bet karstuma iestatījumi ir tik precīzi, ka palīdz viegli pagatavot pat visizsmalcinātākos ēdienus.

Priekšrocības

AEG - Elektriskā plīts - CIB6442BBM

Indukcijas plīts virsma. Vēsāka virsma drošākai virtuvei

Mūsu inteliģentā indukcijas plīts virsmas tehnoloģija silda traukus un tajās esošo ēdienu, bet neko citu. Virsma ap pannu paliek vēsa. Tāpēc, ja gatavošanas laikā nejauši pieskaraties plīts virsmai ap traukiem, pirksti ir drošībā.

AEG - Elektriskā plīts - CIB6442BBM

Daudzlīmeņu gatavošana. Pagatavojiet vairāk vienlaikus

Izmantojot daudzlīmeņu gatavošanu, papildu karsēšanas elements nodrošina, ka ēdieni tiek perfekti pagatavoti pat tad, ja cepeškrāsnī tiek ievietotas divas plātis vienlaikus.

AEG - Elektriskā plīts - CIB6442BBM

Hob2Hood. Jūsu virtuves kompanjons

Hob2Hood ir bezvadu savienojums starp plīts virsmu un nosūcēju, bez pūlēm pielāgojot ekstrakcijas ventilatora darbības jaudu atkarībā no plīts virsmas iestatījumiem. Acumirklī reaģējot, šī funkcija nodrošina, ka virtuvē vienmēr ir papildu palīdzība.

AEG - Elektriskā plīts - CIB6442BBM

Ērti un droši. Ar teleskopiskajām vadotnēm

Izbīdāmas teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi ēdienam cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj plātis vai resti pilnībā izvilkt stabilā stāvoklī, tāpēc rokas paliek brīvas ēdiena apgriešanai, apmaisīšanai vai garšvielu pievienošanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels