Cita informācija

Saņemiet papildu palīdzību virtuvē ar Hob2Hood funkciju. Reaģējot bez kavēšanās, gatavošanas virsma automātiski ieslēdz un regulē jūsu tvaika nosūcēja apgaismojuma un ventilatora funkcijas, ļaujot koncentrēties uz svarīgāko — gatavošanu.

Priekšrocības

Hob2Hood. Palīgs jūsu virtuvē

Hob2Hood ir bezvadu savienojums starp jūsu gatavošanas virsmu un tvaika nosūcēju, bez pūlēm pielāgojot nosūcēja ventilatora darbību, pamatojoties uz gatavošanas temperatūru. Reaģējot nekavējoties, šī funkcija vienmēr nodrošina, ka jūsu virtuvē vienmēr būs kāds palīgs.

AEG - Elektriskā plīts - CIB6442BBM

Ātra un precīza darbība - pilnīga kontrole pār temperatūras režīmiem

Indukcijas plīts virsmas ir ļoti strauji reaģējošas. Vārīšanos variet pārtraukt ar vienu pieskārienu un nesatraukties, ka katls jānoņem no karstā riņķa. Izteikti ātra uzkaršana un atdzišana

Vairāk iespēju ar daudzfunkcionālu cepeškrāsni

Šo daudzfunkcionālo cepeškrāsni ar ventilatoru un vairākiem karstuma avotiem var izmantot dažādās kombinācijās. Rezultāts — optimāla gatavošanas daudzpusība.

Izvelciet un nofiksējiet. Ar teleskopiskām vadotnēm

Pilnīgi izvelkamās teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi traukiem cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj pilnīgi izvilkt plauktus ārā no cepeškrāsns un notur tos vietā, lai jūsu rokas būtu brīvas, darbojoties ar cepešiem, mērcēm vai garšvielām.

Tūlītējs jūsu ēdiena gatavošanas procesa pārskats

Taimera displejs nodrošina tūlītēju ēdiena statusa pārskatu. Tā skaidrais ekrāns ļauj jums iestatīt brīdinājuma signālu, nepastarpināti pārbaudīt laiku, kas atlicis, līdz ēdiens ir gatavs, un precīzi noregulēt taimeri.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona