Cita informācija

Indukcijas plīts virsma uzkarst ātrāk nekā citas plīts virsmas. Tā uzvāra ūdeni ātrāk, bet karstuma iestatījumi ir tik precīzi, ka palīdz viegli pagatavot pat visizsmalcinātākos ēdienus.

Priekšrocības

Indukcijas plīts virsma. Vēsāka virsma drošākai virtuvei

Mūsu inteliģentā indukcijas plīts virsmas tehnoloģija silda traukus un tajās esošo ēdienu, bet neko citu. Virsma ap pannu paliek vēsa. Tāpēc, ja gatavošanas laikā nejauši pieskaraties plīts virsmai ap traukiem, pirksti ir drošībā.

SteamBake. Labākas cepšanas noslēpums

Steambake ļauj sasniegt maiznīcas stila rezultātus paša mājās. Mitrums ļauj mīklai pilnvērtīgi pacelties, iekšpuse paliek mīksta, bet garoza ir bagātīga un kraukšķīga. Izmēģini to arī brīnišķīgi pagatavotai ceptai vistiņai vai zivij.

Kraukšķīgs, veselīgāks ēdiens ar AirFry

Baudiet kraukšķīgus kartupeļus vai garšīgus dārzeņus ar mazāku eļļas daudzumu, izmantojot īpaši izstrādāto AirFry iestatījumu un cepeškrāsns plāti. Stiepļu plāts ļauj karstajam gaisam nepārtraukti cirkulēt pa krāsni, lai pagatavotu ēdienu no visām pusēm. Kraukšķīga pilnība katru reizi.

Daudzlīmeņu gatavošana. Pagatavojiet vairāk vienlaikus

Izmantojot daudzlīmeņu gatavošanu, papildu karsēšanas elements nodrošina, ka ēdieni tiek perfekti pagatavoti pat tad, ja cepeškrāsnī tiek ievietotas divas plātis vienlaikus.

Taimeris nozīmē, ka ēdiens netiks pārgatavots

Lai nodrošinātu, ka ēdiens netiks pārcepts, šī cepeškrāns ir aprīkota ar elektronisku taimeri, kas atslēdz karsēšanu, kad ir pagājis iestatītais gatavošanas laiks.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels