Cita informācija

Grilējiet nevainojamus iesmiņus ērti, izmantojot grilēšanas režģi. Vienkārši ievietojiet piecus iesmiņus cepeškrāsnī, atlasiet attiecīgo funkciju un motors automātiski rotēs gaļu un dārzeņus. Tādējādi iegūsiet kraukšķīgus un vienmērīgi pagatavotus gardumus.

Priekšrocības

Ātri uzsilst, viegli tīrīt

Keramiskā plīts virsma uzsilst ļoti ātri, sniedzot pilnīgu karstumu kad un kur ir nepieciešams. Bez tam tās gludo stikla virsmu var nekavējoties ērti noslaucīt.

Vairāk iespēju ar daudzfunkcionālu cepeškrāsni

Šo daudzfunkcionālo cepeškrāsni ar ventilatoru un vairākiem karstuma avotiem var izmantot dažādās kombinācijās. Rezultāts — optimāla gatavošanas daudzpusība.

Izvelciet un nofiksējiet. Ar teleskopiskām vadotnēm

Pilnīgi izvelkamās teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi traukiem cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj pilnīgi izvilkt plauktus ārā no cepeškrāsns un notur tos vietā, lai jūsu rokas būtu brīvas, darbojoties ar cepešiem, mērcēm vai garšvielām.

Tūlītējs jūsu ēdiena gatavošanas procesa pārskats

Taimera displejs nodrošina tūlītēju ēdiena statusa pārskatu. Tā skaidrais ekrāns ļauj jums iestatīt brīdinājuma signālu, nepastarpināti pārbaudīt laiku, kas atlicis, līdz ēdiens ir gatavs, un precīzi noregulēt taimeri.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels