Cita informācija

Grilē un iegūsti perfektus rezultātus. Katru reizi. Izmantojot barbekjū režģi, ikreiz, kad grilēsit, iegūsiet līdz pat 93% vienmērīgāku krāsu un konsistenci.*
*Saskaņā ar iekšējiem testiem, kas novērtē vienmērīgumu, ar kādu ēdiens tiek pagatavots ar un bez rotējošiem grila iesmiem.

Priekšrocības

Barbekjū režģis. Sulīgi un kraukšķīgi iesmiņi. Vienmērīgi pagatavoti.

Ērti grilējiet visperfektākos iesmiņus, izmantojot barbekjū režģi. Vienkārši ielieciet cepeškrāsnī piecus iesmus un izvēlieties piemērotu karsēšanas režīmu. Motors automātiski rotē gaļas un dārzeņu iesmus, rezultātā iegūstot krauskšķīgu un vienmērīgi pagatavotu gardumu.

Daudzlīmeņu gatavošana. Pagatavojiet vairāk vienlaikus

Izmantojot daudzlīmeņu gatavošanu, papildu karsēšanas elements nodrošina, ka ēdieni tiek perfekti pagatavoti pat tad, ja cepeškrāsnī tiek ievietotas divas plātis vienlaikus.

LED taimeris precīzai ēdiena gatavošanas procesa kontrolei

Plīts ir aprīkota ar LED taimeri, lai jūs varētu akurāti kontrolēt gatavošanas procesu. Taimeris brīdinās, kad ir beidzies gatavošanas laiks, bet jūs varēsiet izvēlēties, vai turpināt gatavošanu vēl mazliet ilgāk, pielāgot temperatūru, vai gatavoties ēdiena pasniegšanai.

Ērti un droši. Ar teleskopiskajām vadotnēm

Izbīdāmas teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi ēdienam cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj plātis vai resti pilnībā izvilkt stabilā stāvoklī, tāpēc rokas paliek brīvas ēdiena apgriešanai, apmaisīšanai vai garšvielu pievienošanai.

Elektriskā plīts virsma. Ātra un efektīva

Pateicoties īsā laikā un akurāti uzsilstošajām gatavošanas zonām, uz elektriskās plīts virsmas iespējams gatavot ātri un tā ir viegli tīrāma, lai ēdiena gatavošana nesagādātu papildu piepūli.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels