Cita informācija

Keramiskā plīts virsma ir ātrākais karsēšanas veids, kas neizmanto indukcijas tehnoloģiju. Viegli tīrāmas, ērtas un intuitīvas, keramiskās gatavošanas zonas ātri uzkarst.

Priekšrocības

Karstumu izstarojošā plīts virsma. Ātras darbības alternatīva gāzes plītīm

Keramiskā plīts virsma ir ātra un viegli tīrāma alternatīva gāzes plītij. Keramiskās zonas ātri un precīzi uzsilst, nodrošinot gatavošanu bez raizēm.

Vairāk iespēju ar daudzfunkcionālu cepeškrāsni

Šo daudzfunkcionālo cepeškrāsni ar ventilatoru un vairākiem karstuma avotiem var izmantot dažādās kombinācijās. Rezultāts — optimāla gatavošanas daudzpusība.

Tūlītējs jūsu ēdiena gatavošanas procesa pārskats

Taimera displejs nodrošina tūlītēju ēdiena statusa pārskatu. Tā skaidrais ekrāns ļauj jums iestatīt brīdinājuma signālu, nepastarpināti pārbaudīt laiku, kas atlicis, līdz ēdiens ir gatavs, un precīzi noregulēt taimeri.

Izsmalcinātība. Melns matēts dizains

Pārsteidzošais melnais matētais dizains piešķir skaistu un izsmalcinātu izskatu. Pagatavojiet lieliskus un estētiski skaistus ēdienus. Lieliski piemērota ierīce virtuvēm, kurās tiek novērtēts dizains.

MaxiTray. Izstrādāta pat vislielāko porciju pagatavošai

Salīdzinājumā ar standarta paplātēm, īpaši lielā izmēra paplāte MaxiTray ir par 20% lielāka. Tagad varat pagatavot vēl vairāk gardi izceptus našķus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona