Cita informācija

Apvienojot AirFry cepeškrāsni ar tās restoto plāti, var panākt cepta ēdiena garšu un konsistenci bez eļļas. Karstais gaiss spēj iziet cauri plātij, karsējot produktus no visām pusēm. Veselīgai, kraukšķīgai apdarei.

Priekšrocības

AEG - Elektriskā plīts - CCB6440ABW

Kraukšķīgs, veselīgāks ēdiens ar AirFry

Baudiet kraukšķīgus kartupeļus vai garšīgus dārzeņus ar mazāku eļļas daudzumu, izmantojot īpaši izstrādāto AirFry iestatījumu un cepeškrāsns plāti. Stiepļu plāts ļauj karstajam gaisam nepārtraukti cirkulēt pa krāsni, lai pagatavotu ēdienu no visām pusēm. Kraukšķīga pilnība katru reizi.

AEG - Elektriskā plīts - CCB6440ABW

Daudzlīmeņu gatavošana. Pagatavojiet vairāk vienlaikus

Izmantojot daudzlīmeņu gatavošanu, papildu karsēšanas elements nodrošina, ka ēdieni tiek perfekti pagatavoti pat tad, ja cepeškrāsnī tiek ievietotas divas plātis vienlaikus.

AEG - Elektriskā plīts - CCB6440ABW

LED taimeris precīzai ēdiena gatavošanas procesa kontrolei

Plīts ir aprīkota ar LED taimeri, lai jūs varētu akurāti kontrolēt gatavošanas procesu. Taimeris brīdinās, kad ir beidzies gatavošanas laiks, bet jūs varēsiet izvēlēties, vai turpināt gatavošanu vēl mazliet ilgāk, pielāgot temperatūru, vai gatavoties ēdiena pasniegšanai.

AEG - Elektriskā plīts - CCB6440ABW

Ērti un droši. Ar teleskopiskajām vadotnēm

Izbīdāmas teleskopiskās vadotnes nodrošina labāku piekļuvi ēdienam cepeškrāsnī. Vadotnes ļauj plātis vai resti pilnībā izvilkt stabilā stāvoklī, tāpēc rokas paliek brīvas ēdiena apgriešanai, apmaisīšanai vai garšvielu pievienošanai.

AEG - Elektriskā plīts - CCB6440ABW

Elektriskā plīts virsma. Ātra un efektīva

Pateicoties īsā laikā un akurāti uzsilstošajām gatavošanas zonām, uz elektriskās plīts virsmas iespējams gatavot ātri un tā ir viegli tīrāma, lai ēdiena gatavošana nesagādātu papildu piepūli.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyAEG un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet. 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyAEG Atbalsts
man folding towels