Cita informācija

ComboHob Bridge nodrošina jaudīgu indukcijas plīts virsmu un tvaika nosūcēju viena meistarīga produkta ietvaros. Virtuves dizains vairs nav atkarīgs no tā, kur var novietot tvaika nosūcēju. Izbaudiet dizaina brīvību, pateicoties plīts virsmai–hibrīdam.

Priekšrocības

Gatavošana un tvaika nosūkšana vienā ierīcē. Ar ComboHob

ComboHob ir tvaika nosūcēja un jaudīgas indukcijas plīts apvienojums. Sniedzot neierobežotas iespējas jaunam virtuves dizainam. Nepārspējamas ērtības un moderns un minimālistisks dizains.

Automatizēta tvaika nosūkšana Ar tehnoloģiju Hob2Hood

Tehnoloģija Hob2Hood ļauj automātiski nosūkt tvaiku gatavošanas laikā. Ja samazināt vai palielināt plīts virsmas jaudas iestatījumus, tvaika nosūcēja ventilatori atbilstoši paši noregulēsies. Tāpēc jūs varat pievērst visu savu uzmanību ēdienam.

Gatavošanas zonas var apvienot. Ar tilta opciju Bridge

ComboHob viegli tiek galā, gatavojot lielam viesu pulkam, gan arī vienkārši liekot lietā lielus katlus. Pieskarieties tilta pogai, lai apvienotu un vadītu divas gatavošanas zonas. Nemainīga temperatūra.

Viegli tīrāma. Vienkārša apkope

ComboHob virsmas centrā izvietoto tvaika nosūkšanas režģi var izņemt pilnībā. Tādējādi jūs piekļūstat alumīnija tauku filtram un īpaši efektīvajam aromātu filtram ierīces iekšpusē. Apkope bez piepūles un nepārtraukta veiktspēja.

Indukcijas skārienvadība. Paredzēta precīziem iestatījumiem

Indukcijas skārienvadība uz plīts virsmas nodrošina lielisku jūsu gatavošanas iestatījumu pārskatāmību. Skārienjūtīgais stikls uzrāda precīzu temperatūru un tvaika nosūkšanas iespējas, un, lai tās atlasītu, jums atliek tikai pieskarties tām.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi. Vai vienkārši atrodiet nepieciešamo atbalstu, attiecīgās rezerves daļas un piederumus.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
sarkans audums uz tumša fona