Tīra garša. Iegūts dabiski

AEG sāls bloks ir pagatavots no sārtā akmeņsāls, kas dabiski iegūts Himalaju kalnos. Siltus ēdienus bagātina veselīgas minerālvielas un garšvielas, tādēļ tiem nav nepieciešams pārāk daudz sviesta vai eļļas — tikai dabiskā spēcīgā garša.

Viena platforma. Universāla gatavošana

Daudzslāņainais tērauda ietvars, kuru var pievienot AEG sāls blokam, paredzēts izcilai karstuma izplatībai. Tādēļ jūs varat gatavot ēdienu uz tā uz jebkuras plīts vai jebkurā cepeškrāsnī. Lietojot to bez ietvara, ēdienus var gatavot arī uz grila.

Sabiedrisks gatavošanas veids

Izmantojot sāls bloku, sastāvdaļas var gatavot pie pusdienu galda, piedāvājot veselu priekšnesumu. Dabiskais materiāls saglabā savu karstumu vēl ilgu laiku pēc izņemšanas no cepeškrāsns.

Saglabā karstumu. Uztur aukstumu

Pasniedziet ēdienu uz sāls bloka uzreiz pēc sakarsēšanas vai atdzesēšanas. Virsmas temperatūra tiek stabili uzturēta, nodrošinot optimālu garšu, lai kādu ēdienu jūs gatavotu.

Produkta specifikācija

Galvenās specifikācijas
  • Dziļums, mm: 330
  • Platums, mm: 220
Specifikācijas
Uzstādīšana
  • Dziļums, mm: 330
  • Platums, mm: 220
Cita informācija
  • PNC (produkta ciparu kods): 902 979 822

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Skatīt visus meklējumu rezultātus mūsu atblasta lapā
tools-circle-aeg

Ir radusies problēma?

Lasiet rakstus un saņemiet palīdzību mūsu atbalsta lapā, lai ātru atrisinātu problēmu.

warranty-aeg

Garantija

Apsveicam ar "AEG" ierīces iegādi

speech-bubbles-circle-aeg

Saziņa

Sazinieties ar mums, lai rezervētu pakalpojumu vai saņemtu atbildes uz citiem jautājumiem, kas jums radušies. Mēs esam pieejami pa tālruni un e-pastu.

Vienkāršojiet savu ierīču lietošanu

Reģistrējiet savu AEG ierīci un ļaujiet mums saglabāt informāciju, lai jūs viegli piekļūtu rokasgrāmatām, informācijai par pirkumu, garantijām un pakalpojumu rezervēšanu - ja tas kādreiz būtu nepieciešams. Uzziniet, kā izmantot savu ierīci pilnvērtīgi, abonējot mūsu ceļvedi, kas tiks piegādāts jūsu iesūtnē.

Reģistrējiet savu ierīci