Kas spridzina 2018. gadā? Kvinoja, amarants un sorgo. Šie graudi sprāgs uz sakarsētām pannām. Jau gadsimtiem ilgi ar visvienkāršākajām metodēm tiek gatavoti arī pūstie graudi, piemēram, popkorns.

Mūsdienās pūstie graudi bieži vien tiek gatavoti augstā temperatūrā, izmantojot spiedienu vai presējot. Šādi graudi ir lielisks dekors salātiem, un tos var arī pārbērt jebkurai jogurta vai ceptu dārzeņu maltītei. Tā kā graudu uzpūšanai nepieciešams liels karstums, pārliecinieties, ka jums ir izcila temperatūras kontrole sev vēlama rezultāta sasniegšanai. AEG indukcijas tehnoloģija ļauj jums precīzi iestatīt temperatūru, nodrošinot visprecīzākos rezultātus.

MaxiSense Pure plīts virsma

Iedomājieties mirdzoši melnu stikla virsmu, kas nemanāmi saplūst ar jūsu darbvirsmu. Gatavošanas zonas un skārienpogas ir neredzamas, līdz jūsu pirksti tās atdzīvina. AEG MaxiSense Pure plīts virsmā ir apvienots elegants dizains ar reaģējošām funkcijām, transformējot jūsu virtuvi un pārvēršot ēdiena gatavošanu patiesā baudā.

Direct Touch vadības pogas uz plīts virsmas ļauj jums iegūt izcili gardus rezultātus ikreiz, kad gatavojat. Slīdošās kontrolpogas ļauj palielināt, samazināt vai izslēgt karstumu ar tādu precizitāti, lai jūs īstajā brīdī gūtu tieši tādu reakciju, kādu vēlaties. Lai kādu brīnumgardu ēdienu jūs gatavotu, ar indukciju jūs to varēsiet pagatavot tieši tā, kā vēlaties.

Skatīt the MaxiSense Pure plīts virsmu

Pūstas amaranta sēklas ar melnajiem rīsiem

Sastāvdaļas

2 ēdamkarotes amaranta sēklu
2 ēdamkarotes melno rīsu

 

Gatavošana

- Uz MaxiSense Pure plīts virsmas sakarsējiet pannā eļļu, līdz tā kūp. Tad samaziniet karstumu līdz mērenam.
- Gatavojot pa daļām, uzkaisiet uz pannas aptuveni 1 ēdamkaroti amaranta sēklu vai melno rīsu. 
- Ļaujiet sēklām vai rīsiem pilnībā uzpūsties, pārberiet bļodā un pannā beriet nākamo sēklu vai rīsu devu.
- Izmantojiet, pārberot iecienītākajām zupām, salātiem vai brokastu pārslām.