Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

ÖKOInverter: energoefektivitātes pašā centrā

Ilga kalpošana un energoefektivitāte

Kā mūsu veļas mazgājamās mašīnas spēj ietaupīt tik daudz enerģijas? To noslēpums ir ļoti efektīvais AEG ÖKOInverter motors. ÖKOInverter bezbirstu motors vienmērīgi griežas, nodrošinot ilgstošu veiktspēju un optimālu enerģiju. Tas padara to par 50% efektīvāku, nekā ir standarta motors –, ÖKOMix veļas mazgājamās mašīnas un vēl vairāk.


Zems trokšņu līmenis

Neatkarīgi no dienas laika varat mazgāt un žāvēt drēbes bez traucējošām skaņām. Pateicoties uzlabotajai bezbirstu tehnoloģijai, ÖKOInverter rada minimālu troksni. Tā kā motorā nav birstu, tas darbojas klusi un efektīvi, nodrošinot optimālus rezultātus. Tādējādi varat mierīgi gulēt un izmantot samazinātos nakts enerģijas tarifus un pamostoties jau sagaidīt skaisti tīru apģērbu. 


OKO top loader washing machine

Jaunākais ÖKO izstrādājums

ÖKO saimes jaunākais biedrs ir vietu taupošā veļas mazgājamā mašīna ar vertikālo ielādi. Šai 7 kg veļas mazgājamajai mašīna ar vertikālo ielādi, kas ir uzlabota ar ÖKOInverter motoru, ir tāda pati lieliska veiktspēja kā standarta izmēru ierīcēm. ÖKOSpray mazgāšanas sistēma nodrošina efektīvu ūdens lietojumu, savukārt bezbirstu motors nodrošina klusu veiktspēju, ietaupot par 10% vairāk enerģijas nekā citas A+++ klases veļas mazgājamās mašīnas ar vertikālo ielādi. 


Ilgs kalpošanas laiks, labāka vērtība

ÖKOInverter ir augstas veiktspējas kluss motors mūsu tirgū vadošās energoefektivitātes veļas mazgājamo mašīnu pašā sirdī. Uzlabotā inženierija ÖKOInverter ierīcēs nozīmē gan labāku efektivitāti, gan ilgāku kalpošanas laiku salīdzinājumā ar citiem motoriem. Šī pastāvīgi magnetizētā motora bezbirstu konstrukcija garantē pilnīgi nekādu berzi, palielinot tā kalpošanas laiku un samazinot nepieciešamību pēc remontdarbiem. Tas iedvesmo AEG radīt ierīces, kas piedāvā maksimālu veiktspēju, tajā pašā laikā nodrošinot videi draudzīgu darbību, kas ir mūsu ÖKO filozofijas pamatā.

Ilgs kalpošanas laiks, labāka vērtība


Saistītie raksti

ÖKO veļas mazgājamā mašīna ar vertikālo ielādi

Iepazīstieties ar vietu taupošo veļas mazgājamo mašīnu ar vertikālo ielādi, kurai ir tāda pati izcila veiktspēja kā standarta izmēra veļas mazgājamajai mašīnai. Ar šo 7 kg ietilpības veļas mazgājamo mašīnu jūs iegūsiet vislabāko enerģijas novērtējumu tirgū.  

AEG ÖKO veļas mazgājamā mašīna ar vertikālo ielādi

Pēdējais jaunums veļas kopšanā

AEG skatās nākotnē, piedāvājot risinājumus vēl pirms idejas rašanās un nodrošinot jūsu iecienītā apģērba kopšanu jau šodien.

The Next Black dokumnetālā filma(ENG)

Vietu taupoši veļas mazgāšanas risinājumi

ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju, kas ir tirgū vadošā efektivitātes jomā un sertificēta ar Woolmark zilo zīmi, nodrošina optimālu kopšanu, aizņemot tikai vienai iekārtai paredzētu vietu. 

AEG ÖKOKombi Plus

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt