Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Atpakaļ pie Visiem rakstiem

2014.03.19. - Vai zināji?

Viena no energoefektīvākajām tirgū pieejamā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju

Energoefektivitāte nozīmē ne tikai elektrības un ūdens patēriņa samazināšanu — tā attiecas arī uz laiku, pūlēm un izmaksām. ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju ir izstrādāta, ņemot vērā visus šos apsvērumus, un nodrošina labāku atbilstību mūsdienu vides prasībām. Viedo tehnoloģiju un novatorisko funkciju apvienojums padara ÖKOKombi Plus par visenergoefektīvāko tirgū pieejamo veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju.
Izcili efektīva darbība

Mūsu jaunākā novatoriskā tehnoloģija OptiSense pārrauga enerģijas un ūdens patēriņu, ap veļas tvertni izvietotiem īpašiem sensoriem aprēķinot veļas svaru un procesa ilgumu, un nodrošina pareizu enerģijas patēriņu optimāla rezultāta sasniegšanai. Šāda resursu patēriņa minimizēšana palīdz samazināt ūdens un elektrības patēriņa izmaksas.

 

Optimizēta veiktspēja

ÖKOInverter bezsuku motora tehnoloģija nodrošina vienmērīgu rotāciju un optimālu enerģijas patēriņu. Turklāt, pateicoties karstuma sūkņa tehnoloģijai, enerģijas patēriņš samazinās pat par 40% (salīdzinājumā ar tradicionāliem žāvētājiem), novēršot ūdens izmantošanu žāvēšanas ciklā. ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju nodrošina veļas žāvēšanu ar gaisu un tehnoloģija OptiSense piedāvā iespēju izvēlēties veļas sausuma pakāpi atkarībā no tā, vai vēlaties veļu gludināt vai arī novietot skapī jau uzreiz pēc žāvēšanas.

Atpakaļ pie Visiem rakstiem
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt