Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Atpakaļ pie Visiem rakstiem

2014.03.19. - Vai zināji?

ProClean – vislabākās rūpes par trausliem stikla traukiem

Viedās tehnoloģijas un funkcijas ir apvienotas vienā ierīcē, lai sniegtu vislabākās rūpes par vistrauslākajiem stikla izstrādājumiem. Sulas glāzes, pokāli dzirkstošajam vīnam... ProClean gādā, lai pat vissmalkākās glāzes būtu saudzīgi nomazgātas un tiktu pasargātas visa mazgāšanas cikla laikā.

Droša un saudzīga mazgāšana

Nebaidieties uzticēt trauku mazgāšanas ierīcei savas iecienītākās trauslās glāzes. SoftSpikes gumijas stabilizatori nofiksē glāzes korpusu, savukārt SoftGrip klipsis papildu drošībai cieši notur glāzes kājiņu mazgāšanas laikā. Ievietojiet alus glāzes speciāli ierīkotā turētājā apakšas grozā un nešaubieties – pat vislielākie kausi būs nevainojami izskaloti. Espresso kafijas tasītes vai tējas krūzes? Plaukti krūzēm un saliekams rāmis glāzēm stabili notur traukus, padarot to ievietošanu īpaši parocīgu.

Īpaši saudzīga mazgāšana

Stikla izstrādājumiem piemērotā saudzīgā mazgāšanas programma pasargā glāzes no skrāpējumiem un plīsumiem. Stikla traukus mazgā 45 °C temperatūrā, skalo 60 °C temperatūrā, savukārt atdzesē saudzējošā režīmā, lai pasargātu trauslās glāzes no siltumtrieciena. Turklāt satelītizsmidzinātājs vienmērīgi izsmidzina ūdens strūklu visā mazgāšanas kamerā, nodrošinot, ka nomazgāti un noskaloti ir visi trauki.

Atpakaļ pie Visiem rakstiem
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt