Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Atpakaļ pie Visiem rakstiem

2014.03.19. - Vai zināji?

ProClean - Izcila tīrība jebkādos apstākļos

Viedo tehnoloģiju un lietotāja ērtībai paredzēto risinājumu iedvesmota ProClean gādā par nevainojamu tīrību katrā mazgāšanas reizē. Jaunajā trauku mazgāšanas ierīcē ar uzlaboto izsmidzināšanas mehānismu un pielāgojamiem mazgāšanas cikliem pat vistrauslākās glāzes tiks saudzīgi nomazgās un būs mirdzoši tīras.

Priekšzīmīga izsmidzināšana


Nemitīgā tieksmē pēc jauninājumiem AEG tradicionālo izsmidzinātāju ir aizstājis ar dinamiskās izsmidzināšanas sistēmu, kas nodrošina ūdens piegādi pat visgrūtāk aizsniedzamajām vietām. Satelītizsmidzinātājs ar divkāršās rotēšanas mehānismu un nemitīgi mainīgu izsmidzināšanas leņķi, kā arī izsmidzinātāji mazgāšanas kameras griestos un pie augšējā groza izcili nomazgā traukus visos piecos līmeņos.Download video: MP4 format

Pielāgojama un efektīva mazgāšana


Saudzīgs vai jaudīgs? Jaunā ProClean trauku mazgāšanas ierīce ne vien apmierinās visas jūsu prasības, bet arī sniegs izvēles brīvību, ļaujot atlasīt vispiemērotāko režīmu no plašā mazgāšanas ciklu klāsta. Ar FlowControl funkciju aprīkotais ProZone cikls mazgā traukus divos jaudas režīmos vienlaikus. Funkcija kontrolē ūdens temperatūru un strūklas spiedienu katrā izsmidzinātājā atsevišķi, tāpēc droši varat vienlaikus mazgāt gan vistrauslākos stikla traukus, gan visnetīrākos katlus un pannas.

Atpakaļ pie Visiem rakstiem
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt