Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Atpakaļ pie Visiem rakstiem

2014.03.19. - Vai zināji?

Mazgāšana un žāvēšana vienā iekārtā

Kopš pasaulē pirmās automātiskās veļas mazgājamās mašīnas Lavamat izgudrošanas 1958. gadā uzņēmums AEG ir pastāvīgi darbojies kā vadošais jaunu, novatorisku tehnoloģiju izstrādātājs, rūpējoties par vissmalkāko audumu kopšanu gan šodien, gan nākotnē. Esam izstrādājuši karstuma sūkņa žāvēšanas tehnoloģiju, kas lielā mērā tiek izmantota visos mūsdienīgajos žāvētājos, uzlabojot to energoefektivitāti. Novatorisms ne vienmēr nozīmē izgudrojumus kā tādus — tas attiecas arī uz jauniem veidiem, kā izgudrojumus izmantot, un tieši šāda metode ir izmantota ÖKOKombi Plus veļas mazgājamajā mašīnā ar žāvētāju. Iestrādājot ÖKOKombi Plus veļas mazgājamajā mašīnā karstuma sūkni, esam izveidojuši unikālu ierīci, kurā apvienotas viedās tehnoloģijas ar dizainu un kas nodrošina izcilu mazgāšanu un žāvēšanu katrā reizē.
Woolmark zelta sertifikāts

Zelta sertifikāts apliecina vislabākās šobrīd pieejamās apģērba kopšanas iespējas. ÖKOKombi Plus veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju īpašais Woolmark zelta cikls ir paredzēts drošai vissmalkāko audumu mazgāšanai un žāvēšanai, tostarp audumiem, kas paredzēti mazgāšanai tikai ar rokām. Šo sertifikātu piešķir Austrālijas uzņēmums Australian Wool Innovation. Tas ir bezpeļņas uzņēmums, kas pieder vairāk nekā 29 000 Woolmark zīmola vilnas audzētāju un kura mērķis ir nodrošināt vislabāko iespējamo vilnas audumu kopšanu.

 

Vieda un saudzīga apģērba kopšana

Pateicoties jaudai, apģērba kopšanas iespējām un efektīvai darbībai, ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju nodrošina saudzīgu apģērba tīrīšanu un žāvēšanu pie jebkādas veļas tvertnes noslodzes, ar minimālu ūdens un enerģijas patēriņu. Tvaika tehnoloģija nodrošina auduma atsvaidzināšanu. Ap veļas tvertni izvietotie mitruma sensori nosaka veļas sausuma pakāpi. Īpaši lielā, perforētā veļas tvertne nodrošina vienmērīgāku žāvēšanas cikla darbību, regulējot gaisa plūsmu un palīdzot samazināt apģērba burzīšanos.

Atpakaļ pie Visiem rakstiem
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt