Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

5 galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju

1. Optimizējiet savu apdzīvojamo platību. Šis risinājums “divi vienā” ietaupa vietu, piedāvājot gan maigu mazgāšanu, gan drošu žāvēšanu vienā ierīcē. Tagad varat pilnībā izmazgāt pat smalkos audumus, piemēram, tikai ar rokām mazgājamu vilnas apģērbu, aizpildot tikai pusi vietas. Krietni palieliniet apdzīvojamo platību, likvidējot liekas ierīces un nepievilcīgos žāvētājus. Tāpēc, ja varat atvēlēt vietu tikai vienai ierīcei, izvēlieties tādu, kas var gan mazgāt, gan žāvēt.

2. Izcila mazgāšana. Izcila žāvēšana. Izmantojot ÖKOKombi Plus veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju , jūs iegūstat atsevišķām ierīcēm identisku veiktspēju. Unikālais Woolmark zilās zīmes sertifikāts gan mazgāšanai, gan žāvēšanai apliecina, ka par jūsu tikai ar rokām mazgājamo vilnas apģērbu parūpējas vislabākajā veidā.


“Veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju parasti tiek uzskatītas par kompromisu. Ar ÖKOKombi Plus šāds kompromiss vairs nepastāv,” 

Jans Brokmans (Jan Brockmann), AEG tehnoloģiju vadītājs

3. Tirgū vadošā energoefektivitāte. Taupiet enerģiju un ūdeni ar AEG siltumsūkņa tehnoloģiju. Best in class energy and water consumption – saving 40% energy and 15% water vs. a standard A class washer dryer

 

4. Apģērba kopšana. OptiSense automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas ciklus atbilstoši ievietotajai veļai un tās daudzumam. Šī tehnoloģija izmanto sensorus, kas spēj noteikt svaru un izmēru un pielāgot laiku, kāds nepieciešams cikla izpildei. OptiSense nodrošina, ka veļa nekad netiek pārmazgāta vai pārāk izžāvēta, sniedzot izcilu apģērbu kopšanu. 


5. Priekšrocības apkārtējai videi.

ÖKO iedvesmo mūs radīt ierīces, kas piedāvā maksimālu veiktspēju, tajā pašā laikā nodrošinot videi draudzīgu darbību. Konstruējot veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju “divi vienā”, kuras ražošanā izmantots mazāk materiālu un kurai ir uzlabota enerģiju taupoša tehnoloģija, ÖKOKombi sasniedz šo līdzsvaru. Nodrošinot lielisku veiktspēju tās ilgās kalpošanas laikā, šī veļas mazgājamā mašīna turpina būt videi draudzīga pat kalpošanas beigās, radot mazāk atkritumu.Saistītie raksti

ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju

Ar Woolmark zilo zīmi apstiprinātā ÖKOKombi Plus nodrošina gan maigu mazgāšanu, gan drošu žāvēšanu smalkiem apģērbiem — un tas viss vienā ierīcē. 

AEG ÖKOKombi Plus

Veļas kopšanas ierīču sortiments

Katra AEG funkcija ir veidota, sadarbojoties ar jomas profesionāļiem un gala patērētāju, lai radītu kvalitatīvākās un pieprasītākās ierīces tirgū. 

Aplūkot produktus

Ilgāk valkājams apģērbs

Valkājiet savu apģērbu ilgāk, mazgājot to īpaši uzmanīgi. Turklāt mūsu veļas mazgāšanas cikli spēj automātiski samazināt izmantotās enerģijas un ūdens daudzumu. 

AEG veļas kopšana

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt