Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

AEG tvaika nosūcēji

AEG tvaika nosūcējs no nerūsējošā tērauda virtuvē


Atklājiet AEG tvaika nosūcējus

Kāds ir labākais tvaika nosūcējs?

Pareizais tvaika nosūcējs var ievērojami uzlabot jūsu virtuvi. Tiem ir būtiska loma, gādājot par svaigu gaisu un tīrību. Tādēļ ir ļoti svarīgi atrast jums piemērotāko, turklāt jums par laimi, tas ir arī ļoti vienkārši. AEG tvaika nosūcējs, kas apvieno jaudīgu tvaika nosūkšanu, klusu un efektīvu darbību, kā arī godalgotu dizainu, ļauj jums gatavot maltītes ideālā virtuves vidē. Un, ņemot vērā, ka jūsu izvēlei tiek piedāvāti tik daudzi dizaini, sev piemērotāko atrast ir vienkārši. Neatkarīgi no tā, vai tas ir nemanāmi paslēpts vai arī ieņemt goda vietu telpā, AEG piedāvās jums piemērotāko tvaika nosūcēju. 

Aplūkojiet AEG tvaika nosūcējus
AEG tvaika nosūcējs ar vietu glabāšanai


Jaunākie jaunievedumi

AEG tvaika nosūcēja vadības paneļa tuvplāns

Svaigi un efektīvi visu cauru gadu

Izbaudiet svaigu, tīru gaisu savā virtuvē, ar AEG Switch Hood tvaika nosūcēju, kas likvidē taukus un smakas. Tagad jūs varat bez piepūles pārslēgties no tvaika nosūkšanas uz gaisa recirkulāciju un otrādi, piespiežot tikai vienu taustiņu. Tas nozīmē, ka vasarā jūs varat izvadīt no sava mājokļa mitru gaisu. Savukārt ziemā, pārslēdzoties uz recirkulāciju, jūs uzturēsiet siltu gaisu un zemas enerģijas izmaksas.  

Atklājiet Switch Hood

Kā darbojas Switch Hood?

Inteliģenta gatavošana

Izbaudiet vieda tvaika nosūcēja, kas darbojas sinhroni ar jūsu plīts virsmu, sniegtās ērtības. Lai ko jūs gatavotu, Hob2Hood Connect ieslēdzas automātiski, kad jūsu MaxiSense Plus plīts virsma tiek lietota, un noregulē nosūkšanas ātrumu, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Jūsu tvaika nosūcējs automātiski palielinās nosūkšanas jaudu, kad jūs intensīvi vārīsiet vai apcepsiet ēdienu, un samazinās to, kad vārīsiet ēdienu uz vieglas uguns.

Atklājiet Hob2Hood
Virtuve ar AEG tvaika nosūcēju un AEG plīts virsmu, kas strādā sinhroni


Augstas veiktspējas tvaika nosūcēji

Vīrietis lieto vertikāla dizaina tvaika nosūcēju virs indukcijas plīts

Stilīgi tvaika nosūcēji

Mēs uzņēmumā AEG nepārtraukti ieviešam jauninājumus un uzlabojam mūsu tvaika nosūcēju dizainu un veiktspēju. Daudzi no izstrādājumu klāsta tvaika nosūcējiem ir guvuši iF un RedDot dizaina balvas, pateicoties to dizainam novatorismam, funkcionalitātei un ergonomikai. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par uzkrītošu salas tipa tvaika nosūcēju, vertikālu tvaika nosūcēju vai nemanāmu tvaika nosūcēju, kas iebūvēts virtuves mēbelēs, jūsu virtuvei ir garantēts izcils stils. 

Atklājiet stilīgus tvaika nosūcējus

Kā darbojas tvaika nosūcēju filtri?

Filtri gādā, lai jūsu virtuvē nebūtu tauku un smaku, kā arī par svaigu virtuvi, kurā var strādāt un gatavot ēst. Tauku filtri uztver ēdiena daļiņas un taukvielas, atstājot gaisu un jūsu virsmas tīras. Ogles filtri attīra gaisu, uzsūcot un likvidējot smakas. Daži tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar pastāvīgiem filtriem, kurus var tīrīt un lietot atkārtoti, savukārt citiem ir vienreizējās lietošanas filtri. Tvaika nosūcēju rezerves filtrus iegādāties no AEG  veikala ir vienkārši.

Uzziniet sīkāk par filtriem
Tvaika nosūcēja filtra tuvplāns

Vertikāls sienas tvaika nosūcējs un jaunais elektroenerģijas marķējums

Cik energoefektīvs ir tvaika nosūcējs?

Tagad ir vieglāk izprast pieejamo tvaika nosūcēju efektivitāti. Jaunais marķējums no F līdz A+ uzrāda elektroenerģijas patēriņu gadā. Lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu, tiek piedāvāta informācija par tauku filtrēšanu, apgaismojumu un hidrodinamikas efektivitāti, līdz ar trokšņa līmeni, kas rodas pie maksimālā ātruma. Atrast savai virtuvei visefektīvāko tvaika nosūcēju un ietaupīt elektroenerģijai patērēto naudu vēl nekad nav bijis tik vienkārši. AEG jūsu izvēlei piedāvā pilnu A enerģijas klases tvaika nosūcēju, kā arī A+ modeļu klāstu.

Lasiet vairāk par enerģijas marķējumu


Uzziniet vairāk

Pilns tvaika nosūcēju ceļvedis

Lai sīkāk uzzinātu, kā izplānot un izvēlēties tvaika nosūcēju, izlasiet mūsu visaptverošo tvaika nosūcēju rokasgrāmatu.

Lejupielādējiet tvaika nosūcēju PDF failu

Tvaika nosūcēju iegādes ceļveži

Noderīgi padomi un ieteikumi, kas jāņem vērā, meklējot savai virtuvei piemērotāko tvaika nosūcēju.

Izvēlaties savu tvaika nosūcēju

Tvaika nosūcēja piederumi

Iegādājieties filtrus un piederumus savam AEG tvaika nosūcējam tiešsaistes veikalā tagad.

Atrodiet savam tvaika nosūcējam papildpiederumus

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt