Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Žāvējiet savas drēbes veļas žāvētājā ar AbsoluteCareTM sistēmu

Drošā veidā izžāvējiet tikai ar rokām mazgājamu vilnas un zīda audumu

Tagad jūs varat uzticēt AEG veļas žāvētājiem ar jauno AbsoluteCareTM sistēmu pat vissmalkākos, tikai ar rokām mazgājamus vilnas un zīda audumus. Šis veļas žāvētājs pielāgo ciklu, lai žāvētu dažādu audumu apģērbu, un tam ir īpašas programmas vilnai un zīdam. Woolmark sertificētie AEG jaunākie veļas žāvētāji piedāvā pielāgotu kopšanu un garantē žāvēšanu bez saraušanās, ja salīdzina ar vilnas auduma žāvēšanu izklājot.


Woolmark sertifikāts

Žāvējiet savus iecienītākos vilnas apģērbus ar pārliecību, zinot, ka Woolmark eksperti ir apstiprinājuši mūsu žāvētājus ar AbsoluteCareTM sistēmu. Woolmark ir viena no pasaulē vadošajām vilnas audumu kopšanas sertificēšanas iestādēm. Woolmark zilās zīmes sertifikāts garantē drošu un maigu žāvēšanu pat tikai ar rokām mazgājamam vilnas audumam. Pielāgojot centrifūgas griešanās ātrumu, apģērbi izklāti pieguļ centrifūgas sienai līdzīgi kā parastā žāvēšanā izklājot.

 


Martins Hedstroms (Martin Hedström) — veļas mazgājamo mašīnu izstrādājumu mārketinga direktors, AEG

AEG veļas žāvētāji ar AbsoluteCareTM sistēmu nodrošina, ka pēc smalku vilnas audumu žāvēšanas nenotiek saraušanās. Jūs varat žāvēt jebkuru izmazgāto apģērbu, tostarp vilnu un zīdu, kas jums pat nešķita iespējams līdz šim brīdim.

Martins Hedstroms (Martin Hedström) — veļas mazgājamo mašīnu izstrādājumu mārketinga direktors, AEG

Smalki zīda audumi bez burzījuma

Izmantojot AbsoluteCareTM sistēmu, mazgājiet savu smalko zīda apģērbu bez raizēm par burzījumiem. Inteliģentās centrifūgas kustības un īpaši zemā temperatūra uztur smalko zīda audumu formu un samazina burzīšanos. Izgriežot ar rokām, zīda audums var sabojāties no vilkšanas vai pārāk ciešas izgriešanas. Šādi tiek radīti burzījumi un zaudēta forma. Taču tagad jūs varat izmantot veļas žāvētāju, kas rūpējas par šādiem tikai ar rokām mazgājamiem audumiem. Izmantojot AbsoluteCareTM sistēmu, zīda audumi tiek uzturēti mīksti, gaisīgi un gludi.Saistītie raksti

AEG ProTex Plus žāvētājs

Woolmark zilās zīmes sertifikāts liecina, ka varat būt drošs — jūsu smalkais zīda un vilnas audums tiks izžāvēts īpaši uzmanīgi, un tas mazāk sarausies salīdzinājumā ar izgriešanu ar rokām.

AEG ProTex Plus žāvētājs

Tirgū vadošā efektivitāte

Tehnoloģija ÖKOMix sasniedz izcilu efektivitāti ar mūsu kluso bezbirstu ÖKOInverter motoru.

Iepazīties ar ÖKOInverter

Vietu taupošas veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju

Vai neesat pārliecināts, ka jums būs vieta gan veļas mazgājamajai mašīnai, gan žāvētājam? AEG piedāvā risinājumu “divi vienā”, kas ir sertificēts ar Woolmark zilo zīmi gan mazgāšanas, gan žāvēšanas funkcijai. 

Uzzināt vairāk

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt