Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Apkope un palīdzība

Trauku mazgājamās mašīnas

Šobrīd mūsu jaudīgākās trauku mazgājamās mašīnas patērē 12 litrus ūdens vienā mazgāšanas reizē, kas ir par 37% mazāk pēdējo 10 gadu laikā. Trauku mazgājamās mašīnas var samazināt ūdens patēriņu līdz pat 80%, salīdzinot ar ūdens patēriņu vidējā mājsaimniecībā, kur trauki tiek mazgāti ar rokām.

Sāls lietošana
Pielāgojiet sāls devu atbilstoši ūdens cietības līmenim. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo jūsu trauku mazgājamajai mašīnai nepieciešams fiksēts ūdens cietības līmenis, lai nevainojami nomazgātu traukus.

Automātiskā programma
Nav nepieciešams prātot, kāda programma būtu piemērotāka jūsu traukiem - ļaujiet trauku mazgājamajai mašīnai izlemt to jūsu vietā. Trauku mazgājamā mašīna pielāgos laiku, temperatūru, ūdens un elektroenerģijas patēriņu atbilstoši trauku daudzumam un to netīrības pakāpei, lai nodrošinātu, ka trauki tiek nomazgāti maksimāli efektīvi. Variējot temperatūru no 45°C līdz 70°C, varēs labi nomazgāt gan glāzes, gan pannas.

Faziloģika
Izmantojot faziloģiku, trauku mazgājamā mašīna var noteikt mazgājamo trauku apjomu. Pēc tam atbilstoši tiek pielāgots laiks un ūdens patēriņš, lai nodrošinātu, ka ūdens netiek veltīgi izmantots. Varat neuztraukties, jo neskatoties uz to, kādu trauku apjomu mazgāsiet, trauku mazgājamā mašīna tam pielāgosies.

Starp mazgāšanas reizēm izslēdziet trauku mazgājamo mašīnu. Atstājot to gaidīšanas režīmā, tiek lieki tērēta elektroenerģija.

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt