Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

SousVide gatavošana ProCombi® tvaika cepeškrāsnīs

Teicamas kvalitātes gatavošana ar tvaiku, izmantojot SousVide

Gatavojiet ar tvaiku jaunā līmenī

Izcila garša un struktūra

SousVide gatavošana padara pieejamas jaunākās gatavošanas metodes, kuras lieto profesionāli pavāri. Gatavojot ar tvaiku, tiek saglabāta ēdiena patiesā būtība un pastiprinātas garšas nianses, saglabājot dabīgo sulīgumu un vitamīnus. Šāds rezultāts tiek panākts, gatavojot zemā temperatūrā un hermētiski noslēgtā vakuuma iepakojumā.


SousVide vienkāršotā gatavošana

Jaunā AEG ProCombi® Plus cepeškrāsns ar uzlabotu mitruma sensoru un FullTaste® tvaika sistēmu darbojas brīnišķīgi kombinācijā ar SousVide vakuuma atvilktni. Iepakojat sastāvdaļas vakuumā, noslēdzot tās ar atvilktnes palīdzību, pēc tam ievietojiet maisiņu cepeškrāsnī. Tā kā viss ir noslēgts maisiņā, tīrīšana ir minimāla. SousVide vakuuma maisiņus var ērti iegādāties interneta veikalos. Turklāt, ēdiens ir piemērots ilgākai uzglabāšanai un ērtai atsildīšanai.


Četri soļi līdz izcilai garšai

1. Sagatavojiet - Tīriet, sasmalciniet un papildiniet ar garšvielām, ievietojot, atdzesētu gaļu vai zivi vakuuma maisiņā.

2. Noslēdziet -Ievietojiet maisiņu SousVide vakuuma atvilktnē, lai hermētiski noslēgtu visas garšas.

3. Tvaicējiet - Novietojiet noslēgto maisu uz ProCombi® tvaika cepeškrāsns plaukta un atlasiet SousVide funkciju cepeškrāsns izvēlnē

4. Baudiet - Papildus vizuālam efeketam varat apbrūnināt ēdienu uz grila, līdz tas ir brūns un kraukšķīgs, bet no sulas maisiņā sanāk garšīga mērce.  


Profesionāla gatavošana

To izmanto profesionālās virtuvēs visā pasaulē. Šefpavāri ir iecienījuši SousVide gatavošanu, kas izceļ visas sastāvdaļas, radot niansētu garšu. Tagad AEG ir iestrādājis jaunākās tvaika gatavošanas metodes un tehnoloģiju arī mājsaimniecībā lietotajās cepeškrāsnīs.


ThermicSteam cepeškrāsns

Gatavojiet jaunā līmenī. ThermicSteam cepeškrāsns ar mūsu FullTaste® tvaika sistēmu pagatavos brīnišķīgi maizi un mīkstu gaļu, kas no ārpuses būs kraukšķīgi brūna.

ProCombi® cepeškrāsns

Izcila garša un struktūra. AEG ProCombi® cepeškrāsns ar mūsu FullTaste® tvaika sistēmu nodrošina jums optimālu tvaika, mitruma un temperatūras kombināciju, lai garantētu pilnvērtīgu ēdiena garšu. 

ProCombi® Plus cepeškrāsns

Izcilas garšas baudījums. Ar mūsu uzlaboto mitruma sensoru un FullTaste® tvaika sistēmu šī AEG ProCombi® Plus daudzfunkcionālā cepeškrāsns nodrošina precīzi pareizo tvaika daudzumu katram ēdienam.

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt