Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Proclean sērija

PROCLEAN™

Profesionāla līmeņa tīrība

ProClean – radīta, lai nomazgātu jūsu traukus mirdzoši tīrus

Pasniedzot savus kulinārijas meistardarbus, ir svarīgi izmantot tīrus traukus. Tāpēc jums nepieciešama trauku mazgājamā mašīna, kas spēj tikt galā ar jebkādu trauku apjomu, nomazgājot tos nevainojami tīrus. Mūsu Neue Kollektion ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas ir izstrādātas, lai padarītu traukus mirdzoši tīrus. Turklāt tās ir arī ļoti ietilpīgas un darbojas īpaši klusi.


Spodri tīri trauki un stikls

Uzlabotas programmas

AEG trauku mazgājamās mašīnas spēj nomazgāt dažādus trauku apjomus, kam nepieciešama dažāda tīrīšanas intensitāte. Mūsu ProClean™ mašīnas ir aprīkotas ar uzlabotu Sensorlogic funkciju, kas izmanto divus sensorus trauku izmēra un netīrības pakāpes noteikšanai. Pēc tam tā noregulē izvēlēto programmu, lai atbilstu ievietoto trauku īpašajām prasībām.


Netērējiet ūdeni lieki

Izmantojot jauno WaterSave sistēmu, iespējams iegūt izcilus tīrīšanas rezultātus, lietojot tikai pusi no ūdens, ko izmanto tradicionālās trauku mazgājamās mašīnas. AEG līdz šim visefektīvākā ūdens sistēma. Katra cikla beigās WaterSave sistēma atstāj nedaudz tīrā ūdens uzglabāšanas tvertnē, lai varētu to atkārtoti izmantot nākamā cikla priekšmazgāšanas fāzei. AEG ProClean trauku mazgājamā mašīna ar WaterSave sistēmu ietaupa 2100 litrus gadā salīdzinājumā ar tradicionālo trauku mazgājamo mašīnu, kas ir ekvivalenti 12 ūdens vannām.


Citādāka trauku mazgāšana

Mūsu ProClean™ trauku mazgājamajām mašīnām ir par 10 litriem lielāka ietilpība, tāpēc ir ērtāk izvietot dažādu formu un izmēru traukus. Turklāt tās ir aprīkotas ar inovatīvu satelītsmidzinātājspārnu, kas piekļūst īpaši grūti aizsniedzamām vietām, nodrošinot labāku rezultātu. AEG mašīnas tik labi spēj likvidēt pārtikas paliekas, ka nav vajadzības iepriekš traukus noskalot.


Taupiet elektroenerģiju

Mūsu trauku mazgājamās mašīnas uzrāda vislabākos minimālā elektroenerģijas patēriņa rezultātus. Öko Plus funkcija ietaupa elektroenerģiju, saīsinot žāvēšanas posma laiku. Tikmēr uzlabotā Solar Prepared Thermo sistēma ir soli priekšā, izmantojot ūdeni, kas tiek uzsildīts ar atjaunojamās enerģijas palīdzību, samazinot enerģijas patēriņu līdz pat 60%. To visu papildina AutoOff funkcija, kas pilnībā izslēdz ierīci gaidīšanas režīma laikā.


Klusums ir zelta vērts

AEG ProClean™ trauku mazgājamās mašīnas netraucēs jūsu ikdienas idillei. Ar īpaši kluso programmu, kas rada vien 37dB skaņas, šīs trauku mazgājamās mašīnas ir visklusākās savā klasē. Tas nozīmē, ka varat izbaudīt saviesīgas vakariņas vai glāzi vīna, bez liekas dūkoņas. Tikmēr AEG Time Beam tehnoloģijas palīdzību uz grīdas tiek projicēts sarkans stars, lai jūs zinātu, kad mašīnas darbojas un kad cikls ir noslēdzies.


Augstākajai klasei raksturīgās iezīmes

Mūsu Neue Kollektion trauku mazgājamajās mašīnās ProClean™ ir iekļauta vesela virkne noderīgu funkciju. ProBoost funkcija pastiprina ūdens strūklas spiedienu, kad nepieciešama rūpīga tīrīšana. Tajā pašā laikā ProZone funkcija, nodrošinot augstāku temperatūru un ūdens spiedienu zemākajā grozā, kas ir svarīgi taukainu ēdiena palieku likvidēšanai. Pateicoties augstajai temperatūrai tiek likvidēti 99,9% baktēriju, mūsu ExtraHygiene funkcija ir veidota higiēniskam rezultātam, kas ir īpaši, ja bieži gatavojat ar jēlu gaļu.


Ērti integrējama

Mūsu Neue Kollektion iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ir izstrādātas, tā lai tās eleganti iekļautos jūsu virtuvē. AEG KitchenFit tehnoloģija izmanto dubultās rotācijas punkta eņģes, kas saglabā savu pozīciju jebkādā leņķī. Eņģes arī ļauj viegli uzstādīt ierīci, ja vien cokola augstums ir 4 - 14cm. Ierīces iebūvēšana ir maksimāli atvieglota un veidota pēc mūsdienu augstākajiem standartiem.


 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt