Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

AEG ProFresh ledusskapji ar saldētavu

AEG ProFresh ledusskapji ar saldētavu

Izcils svaigums, kas aizraus

Garantēts svaigums

Uzturiet savus pārtikas produktus svaigus ilgāk ar AEG ProFresh TwinTech tehnoloģiju. Standarta ledusskapji aprīkoti ar vienu dzesēšanas sistēmu, kur sausais gaiss no saldētavas ieplūst ledusskapī un sausina gaisu. Izmantojot TwinTech tehnoloģiju, viena dzesēšanas sistēma dzesē saldētavu, bet otra ledusskapi. Tas novērš apsarmojuma veidošanos un nodrošina svaigā gaisa cirkulāciju. Izmantojot TwinTech tehnoloģiju, pārtika tiks uzglabāta pareizajā temperatūrā un mitruma līmenī, nodrošinot labākos apstākļus.


Efektivitāte

Atsevišķas dzesēšanas sistēmas nozīmē to, ka ledusskapis ar saldētavu var uzturēt optimālu veiktspēju bez traucējumiem. Inovatīvā MultiAir Flow sistēma, ar ko aprīkoti AEG ProFresh Plus modeļi, uzturot vienmērīgu temperatūru visos līmeņos, saglabā produktus svaigus ilgāk. Tā kā ProFresh saldētavā neveidojas apsarmojums, tā vienmēr darbojas optimālā līmenī, un tās tilpums nekad nesamazinās ledus dēļ.


Saglabāt produktus svaigus ilgāk

SGS Group veiktā neatkarīgā laboratorijas pētījumā atklājās, ka ProFresh ledusskapji ar saldētavu palīdz saglabāt salātlapās 99% ūdens satura veselu nedēļu. Savukārt zemenes saglabā C vitamīna saturu desmit dienas. AEG ProFresh ilgākam svaigumam ar pilnvērtīgu garšu.  


Vieda uzglabāšana

ProFresh ir par 15% ietilpīgāks nekā standarta izmēra AEG ledusskapji, tajā pašā laikā neaizņemot virtuvē papildu vietu. Ar 44 litru MaxiBox atvilktni iegūsiet vairāk brīvības, savukārt FreshBox atvilktnē gaļa un zivis uzglabāsies svaigas ilgāk. Pateicoties Quick Chill funkcijai produktu atdzesēšana notiks straujāk, bet CleanAir Control filtrs palīdzēs absorbēt nevēlamus aromātus.


ProFresh ledusskapis ar saldētavu

Ērtība, kapacitāte un efektīva veiktspēja. Uzturiet savus pārtikas produktus svaigākus ilgāk ar AEG ProFresh un jaunāko TwinTech tehnoloģiju.  

Skatiet izstrādājumu

ProClean WaterSave

Izmantojot jauno WaterSave sistēmu, iespējams iegūt izcilus tīrīšanas rezultātus, lietojot tikai pusi no ūdens, ko izmanto tradicionālā trauku mazgājamā mašīna. Turklāt tiek nodrošināta izcila katlu, pannu un pat vissmalkāko stikla trauku kopšana.  

Iepazīstieties ar ProClean

ProCombi® Plus cepeškrāsns

Izcilas garšas baudījums. Ar uzlaboto mitruma sensoru un FullTaste® tvaika sistēmu šī AEG ProCombi® Plus daudzfunkcionālā cepeškrāsns nodrošina atbilstošu tvaika daudzumu katram ēdienam.

Iepazīstieties ar ProCombi® Plus

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt