Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Virtuves zonas attēls

AEG PerfektFit™  

Nevainojami pielāgojas jūsu virtuvei un dzīvesstilam.

Skatīt produktus

Vieta, ko atklāt

Profesionāliem šefpavāriem patīk gatavot plašās atvērtā plānojuma virtuvēs-ēdamistabās, kur pa rokai būtu pieejami svaigākie produkti. Šādās lielās telpās ir vajadzība pēc atsevišķi novietojamām iekārtām ar viedām inovācijām un nevainojamu izskatu. Un tieši to piedāvā mūsu blakus novietojamie PerfektFit™ ledusskapji-saldētavas.

Vīna glāžu attēls

Dzesēšanas kontrole

PerfektFit™ ir moduļu komplekts, ko var pielāgot atbilstoši jūsu dzīvesstilam, kombinējot uzlabotās ledusskapja un saldētavas funkcijas, kā arī īpašo vīna glabātuvi, kur optimālā temperatūrā uzglabāt vīnu. Lai kāda arī būtu jūsu izvēlētā PerfektFit™ kombinācija, ar gludo un profesionālo nerūsējošā tērauda apdari un aizsardzību pret traipiem un atstātajiem pirkstu nospiedumiem tā lieliski iederēsies jūsu virtuvē.

Vienmēr aktuāla elegance

Jaunākie amerikāņu stila blakus novietojamie ledusskapji-saldētavas ir ideāli piemēroti telpām ar vitrīnām. Taču tāda modeļa atrašana, kas iederētos jūsu virtuvē, var būt izaicinājums. Tieši tādēļ esam radījuši PerfektFit™: atšķirībā no amerikāņu stila ledusskapiem ar saldētavām tā dziļums ir 60 cm, kas ļauj to lieliski integrēt eiropiešu virtuves dizainā, nodrošinot gludas līnijas un plūstošu atvērtību. Mūsu PerfektFit™ ledusskapis ar saldētavu ir dizaina ikona, kas ieguvis tādus apbalvojumus kā ''Red Dot Design Award'' un ''IF Product Design Award''.

 

 

Nevainojama kvalitāte

Ķiršu attēls

Lai pārtikas produkti saglabātos svaigi, ir jānodrošina pienācīgi apstākļi. LongFresh produktu uzglabāšanas atvilktnes var iestatīt atsevišķi, lai radītu ideālus apstākļus tajās ievietoto produktu uzglabāšanai. Gaļu un zivis var uzglabāt 0°C temperatūrā ar zemu mitruma līmeni, turpretī svaigus augļus un dārzeņus ieteicams uzglabāt lielākā mitrumā. Tādējādi šajos ledusskapjos pārtikas produkti saglabāsies svaigi līdz pat trim reizēm ilgāk, nekā parastajos ledusskapjos, vienlaicīgi nezaudējot uzturvielas.

Inovatīva sasaldēšana

AEG NoFrost saldētavā tiek nemitīgi iegūts mitrums, tāpēc tajā neveidojas apsarmojums. Tas nozīmē, ka pēc gatavošanas saldētavā var uzglabāt lielas ēdiena porcijas. Un jums vairs nevajadzēs tērēt laiku atkausēšanai, tādējādi varēsiet vairāk pievērsties gatavošanas mākslai, lai sasniegtu virtuvē nevainojamus rezultātus.

Augstākās klases vīna dzesētājs

Visgardākā ēdiena papildināšana ar pareizo vīnu var ievērojami uzlabot jūsu maltīti. PerfektFit™ vīna dzestētājā ir izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai izveidotu un uzturētu sarkanvīna, baltvīna un sārtvīna ideālo uzglabāšanas temperatūru – 6°C līdz 16°C. Ar vietu 39 pudelēm šī vīna glabātuve ir lieliski piemērota vīna cienītājiem.

Vīna plaukta attēls
Vairāk sēriju un kolekciju
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt