Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Izcila mazgāšana. Izcila žāvēšana.  

Jaunā ÖKOKombi Plus veļas
mazgājamā mašīna ar žāvētāju

Skatīt produktus

Optimāla mazgāšana un žāvēšana

Jaunā ÖKOKombi Plus veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju sniedz visaptverošas, efektīvas apģērba kopšanas iespējas, piedāvājot optimālu risinājumu “divi vienā”, kas nodrošina izcili tīru un sausu veļu katrā mazgāšanas reizē. Šī veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju piedāvā arī tirgū vadošās iespējas energoefektivitātes ziņā.

Viedās tehnoloģijas

Veļas mazgājamajai mašīnai ÖKOKombi Plus ir pieejama tehnoloģija OptiSense, kas novērš pārlieku ilgu veļas mazgāšanu vai žāvēšanu. Modernā elektronika nosaka veļas svaru tvertnē un nodrošina katra cikla uzraudzību, automātiski pielāgojot procesa ilgumu un intensitāti veļas daudzumam. ÖKOKombi Plus veļas mazgājamajā mašīna ar žāvētāju plašā klāstā piedāvā mazgāšanas un žāvēšanas programmas, ļaujot izvēlēties katra cikla ilgumu un intensitāti.

 

 

 

Vissaudzīgākā apģērba kopšana

Woolmark zelta sertifikāts apliecina, ka varat uzticēt ÖKOKombi Plus veļas mazgājamajai mašīnai ar žāvētāju pašus smalkākos audumus. Šai veļas mazgājamajai mašīnai ir arī unikāls vilnas audumu mazgāšanas cikls, kas paredzēts tikai ar rokām mazgājamu apģērbu mazgāšanai un žāvēšanai. Turklāt jaunā un lielā perforētā veļas tvertne, tvaika tehnoloģija un mazgāšanas režīms zemā temperatūrā pasargā audumu, nodrošinot saudzīgu apģērba kopšanu.

 

Izcila energoefektivitāte

AEG izstrādātā karstuma sūkņa žāvēšanas tehnoloģija ir jauns atklājums enerģijas jomā, kas paredz veļas žāvēšanu zemākā temperatūrā, nekā to piedāvā tradicionālās iekārtas. ÖKOKombi Plus ir pasaulē vienīgā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju, kurai ir karstuma sūkņa tehnoloģija un novatoriskas energoefektivitātes funkcijas. ÖKOInverter bezsukas motora tehnoloģija apvienojumā ar viedām ūdens un enerģijas patēriņa samazināšanas programmām padara ÖKOKombi Plus par tirgū visefektīvāko veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju.

Vairāk sēriju un kolekciju
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt