Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

MaxiSense  

Skatīt produktus

Elastīga gatavošana, uz ko var paļauties

Ar MaxiSense® indukcijas plīti jums vairs nebūs jāierobežo pannu izvēle, cenšoties tās pielāgot plīts virsmas riņķiem. Vienkārši novietojiet pannu tā, lai tā pieskartos krustam, un plīts virsma automātiski pielāgosies, lai precīzi uzkarsētu tieši šī izmēra un formas pannu. Pannas var novietot jebkur mērķa zonas ietvaros, nodrošinot ideāli kontrolētu gatavošanas virsmu. MaxiSense® ir arī ārkārtīgi energoefektīva – tiklīdz panna tiek noņemta, enerģijas lauks pārstāj darboties un jauda vairs netiek izmantota.

Uzsilšana līdz gatavošanai nepieciešamajai temperatūrai

Mūsu MaxiSense® indukcijas plīts virsma nodrošina precīzu kontroli gatavošanas laikā, un tā ir ideāli piemērota dažādu ēdienu pagatavošanai. Siltums var būt pietiekami mērens, lai izkausētu pannā šokolādi. Taču Power Boost funkcija nodrošina gandrīz tūlītēju karstumu, kas lieliski noder, ja vēlaties kaltēt gaļu. Un, izmantojot jauno Stop&Go funkciju, ar vienu pogas pieskārienu visās zonās karstuma līmeni var samazināt līdz vienmērīgam siltumam, tādējādi saglabājot virtuvē drošību.

 

 

Laiks ir viss

Öko taimeris ir gudrs risinājums elektroenerģijas ietaupīšanai. Iepriekš iestatot gatavošanas laiku plītī, taimeris aprēķina, kad tieši plīts ir jāizslēdz, lai pabeigtu gatavot ēdienu, izmantojot atlikušo plīts siltumu. Tādējādi iegūsiet tādu pašu augstas kvalitātes ēdienu un mazāku rēķinu par patērēto elektroenerģiju.

Vienkārši risinājumi

MaxiSense® indukcijas plītī ir iekļauta vesela virkne jaudīgu funkciju. OptiHeat funkcija uzrauga katru siltuma zonu, kad tā atdziest, lai palīdzētu efektīvi izmantot atlikušo siltumu ēdiena gatavošanai vai uzturēšanai siltā temperatūrā. Tikmēr taimeris skaita nepieciešamo laiku no nulles uz priekšu, lai jūs zinātu, cik daudz laika aizņems katrs gatavošanas procesa posms. DirekTouch sistēma sniedz tūlītēju piekļuvi plīts vadībai un ļauj nekavējoties ar viena pirksta pieskārienu izvēlēties precīzu līmeni.

.

Vairāk sēriju un kolekciju
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt