Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Uzlabojiet gatavošanas vidi  


Elegance un efektivitāte
ideālai virtuvei.

 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=/Global/Images/Hoods/hood_chillies.png&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  Tvaika nosūcēji
 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=/Global/Images/Hoods/hoodovenfridge_PSAAAP100M000015.png&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  Tvaika nosūcēji
 • /Additions/ImageResize/Image.aspx?src=/Global/Images/Hoods/Chimney_hood.png&width=700&height=700&interpolation=HighQualityBicubic
   
  Tvaika nosūcēji

Gatavojiet patīkamā vidē

Gatavot ēdienu ir prieks, ja iecienītākos ēdienus var gatavot efektīvi organizētā vidē. AEG tvaika nosūcējos izcila veiktspēja un klusa gaisa filtrācija gatavošanas laikā ir apvienota ar izsmalcinātu izskatu, papildinot jebkuru virtu.

Elegants dizains

To gludais, melnais stikls un nerūsējošā tērauda apdare apslēpj jaudīgas nosūkšanas sistēmas ar efektīviem filtriem, kas no gaisa atdala taukus, putekļu daļiņas un aromātus. Mūsu tvaika nosūcēji ir izstrādāti tā, lai izcili iekļautos jūsu virtuvē un lieliski izskatītos kopā ar AEG plītīm.

 

 

Kluss un inteliģents

Mūsu tvaika nosūcēji ir neticami klusi, pat ja ventilators darbojas ar maksimālo ātrumu. Mēs izmantojam inteliģentas funkcijas, lai gatavošana radītu lielāku prieku. Piemēram, mūsu MaxiFlow tehnoloģija izmanto 3 fāzu motorus, nodrošinot klusu sūkšanu un palielinot energoefektivitāti. ActiveHeat sensori spēj automātiski regulēt ventilatora ātrumu atkarībā no karstuma, ko rada gatavotais ēdiens. Direktouch slīdvadība ļauj viegli regulēt iestatījumus ar vienu pieskārienu.

Jūsu virtuvei piemērotākais tvaika nosūcējs

Lai izvēlētos sev piemērotāko tvaika nosūcēju, ņemiet vērā telpas lielumu, tvaika nosūcēja atrašanās vietu un virtuves interjera stilu. Piemēram, mazās telpās ir nepieciešamas jaudīgākas filtrēšanas sistēmas, jo tās piepildās ar garaiņiem ātrāk nekā lielas virtuves. Uz ārsienas izvietots tvaika nosūcējs telpā uzsūkto gaisu var izvadīt ārpus mājas, bet virtuves centrā izvietots tvaika nosūcējs tīro, izfiltrēto gaisu ievada atpakaļ virtuvē.

Vairāk sēriju un kolekciju
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt