Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Atpakaļ pie Visiem rakstiem

2013.04.11. - Virtuves jaunumi

Jauni katli indukcijas virsmām?

Vispārējs nosacījums ir tāds, ka katli ir saderīgi ar indukcijas plīts virsmām tikai tad, ja to apakšdaļa nosedz vismaz 2/3 no sildīšanas zonas. Kaut arī efektīvākai siltuma novadīšanai nepieciešams, lai katls nosegtu 100% no sildīšanas zonas, indukcijas tehnoloģija tomēr pieļauj zināmas nobīdes.

AEG indukcijas plīts

Vairāk elastības ar katlu izmēriem


Mūsdienās ir pieejamas indukcijas plīts virsmas, uz kurām nav atzīmētas sildīšanas zonas, ļaujot gatavot jebkurā vietā uz tās virsmas. Viens no šīs brīnumainās tehnoloģijas piemēriem ir AEG MaxiSense™ plīts virsma. Šefpavāri var novietot katlus ar diametru līdz 21cm jebkurā vietā uz plīts virsmas, un tās milzīgās Paella gatavošanas zonas diametrs ir 27cm, nodrošinot maksimālu elastību.

Tas ir materiāls


Kad domājat, vai iegādāties jaunus katlus indukcijas plīts virsmai, atcerieties – izmēram nav nozīmes. Būtiski ir tas, no kāda materiāla izgatavoti jūsu katli.
Indukcijas plīts virsmas izraisa katla vai pannas apakšdaļā elektromagnētisku turbulenci, lai radītu gatavošanai nepieciešamo siltumu. Šī iemesla dēļ vispiemērotākie ir katli un pannas ar feromagnētisku apakšdaļu. Būtībā lieliski der arī tērauda un čuguna katli.
Tomēr ne visi materiāli ir piemēroti šīm jaunajām plīts virsmām. Nerūsējošajam tēraudam, varam un alumīnijam ir pārāk maza elektriskā pretestība, lai ģenerētu attiecīgo siltuma daudzumu. Taču arī šeit ir kāds izņēmums – ražotāji mūsdienās piedāvā īpašus jaunus nerūsējošā tērauda katlus, kas ir saderīgi ar indukcijas plīts virsmām.

Atpakaļ pie Visiem rakstiem
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt