Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Gatavošana un plānošana  

Labākie šefpavāri sāk ar

svaigāko produktu sagatavošanu.

Pārlokot uz pusēm pilnīgi svaigas turku pupas pāksti, rodas īpaša krakšķoša skaņa. Ir tik patīkami, kad īpaši asais nazis slīd cauri nogatavojušamies tomātiem, kad tajos iegriežat. Apaļās un saldi smaržīgās nogatavojušās ogas tā vien gaida, kad pagatavosiet no tām bagātīgu un izsmalcinātu desertu. Ir patīkami ar īkšķi berzēt gludu ābola mizu un konstatēt, ka tā nesakrokojas. Un gatava arbūza veselīgais spīdums un dzeltenā apakšpuse atgādina siltās vasaras naktis un garšo debešķīgi.

Tas ir tik patīkami, kad, filetējot zivi, tās mīkstums atdalās no asakas ar vienu ātru kustību. Vai kad iedvesmu jaunai receptei gūstat, aplūkojot gludi apaļu kāpostgalvu ar kraukšķīgi sulīgām lapām vai tikko noplūktus košus, tumši sarkanus ķiršus.

Ar roku izzvejotās ķemmes gliemenes, kas ir tik mīkstas, ka varētu tās apēst pat jēlas, sagrieztas plānās šķēlītēs un aplietas ar izspiestu citrusaugļu sulu ir kaut kas, ko tik drīz neaizmirsīsiet. Un viena no lielākajām baudām ir apsēsties pie vesela pagatavota topinambūra, lobīt tā lapas un mērcēt izkausētā sviestā, vienlaikus priecājoties par mīkstās serdes atklāšanu.

 

 

Svaigāko produktu izmantošana ļauj pagatavot visneaizmirstamākos ēdienus. Un tieši to jūs sagaidīsiet no mūsu Neue Kollektion ledusskapjiem. Varat piepildīt savur PerfektFit ™ ledusskapi-saldētavu un ProFresh ledusskapi ar garšīgiem mājās gatavotiem gardumiem, ko varat baudīt jebkurā laikā. Ēdieni saglabāsies sulīgi un ar bagātīgu garšu. Un tas, kad tos notiesāsiet, paliek jūsu ziņā.

 

Vairāk sēriju un kolekciju
Pēdējie skatītie produkti ()
 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt