Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Žāvētāju iegādes ceļvedis

PLATĪBA UN VIETA

Vispirms izmēriet jums pieejamo vietu.

60 cm plata un 60 cm dziļa vieta– jūs varat izmantot standarta izmēra žāvētāju
60 cm un 42 cm dziļa vieta– jums būs piemērots kompakta izmēra žāvētājs, kas ir ideāls risinājums, ja jums ir ierobežota vieta.

Vai jūsu mašīnai ir atsevišķā gaisa atvere?

Jums tā būs nepieciešama žāvētājam ar gaisa ventilācijas atveri, savukārt siltumsūkņa žāvētājiem un žāvētājiem ar kondensatoriem ventilācijas atveres nav nepieciešamas.


IETILPĪBA

Cik bieži jūs lietojat žāvētāju?

Mazāk par trijām reizēm nedēļā– ja žāvējat drēbes tikai pāris reizes nedēļā, 4 kg līdz 5 kg žāvētājs pilnībā atbildīs jūsu vajadzībām.
Trīs līdz sešas reizes nedēļā– ja žāvējat veļu regulāri, kā arī žāvējat lielu apjomu, jums būs nepieciešama lielāka tilpne, lai tiktu galā ar papildu svaru. Mašīna, kurā var ievietot no 5 kg līdz 7 kg veļas, gādās par nepieciešamo aprūpi.
Sešas un vairāk reizes nedēļā– ja jūsu ģimenē nepieciešamas svaigi žāvētas drēbes katru dienu un ja jūs žāvējat arī lielus priekšmetus, mūsu žāvētāju klāsts piedāvā tilpnes līdz 9 kg, ļaujot jums padarīt vairāk vienlaikus.


AUDUMA VEIDS

Kokvilna – žāvētāji ar siltumsūkni ļauj žāvēt veļu drošāk, izmantojot zemāku temperatūru, nodrošinot jūsu drēbēm labāko iespējamo aprūpi. 
Smalkveļa – AbsoluteCareTM sistēma regulē izgriešanas kustību atbilstoši auduma veidam, lai jūs varētu žāvēt apģērbu, kas paredzēts mazgāšanai tikai ar rokām, tādas kā zīda un vilnas izstrādājumi.
Vilna – siltumsūkņa radītā zemā žāvēšanas temperatūra un īpašās vilnas programmas ļauj jums uzticēt žāvētājam pat pašus smalkākos vilnas apģērbus. Meklējiet "Woolmark" simbolu. 


TVAIKA UN GLUDINĀŠANAS PROGRAMMAS

Tvaika programmas - modelis ar tvaika programmu maigi atjaunos trauslus audumus un pat drēbes, kuras drīkst tīrīt tikai ķīmiskajā tīrītavā. Tas palīdz izlīdzināt krokas (samazinot gludināšanas nepieciešamību), un atsvaidzināt apģerbu.

Easy Iron programma - šī programma paātrina un atvieglo gludināšanu, samazinot krokošanos līdz 50 %, automātiski noregulējot izgriešanas ātrumu.  

 


ENERĢIJA

Žāvētāju enerģijas patēriņu un efektivitāti apzīmē ar marķējumu no A līdz G, ieskaitot A+, A++ un A+++, kas norāda uz izcilu veiktspēju. Tradicionāli žāvētāji izmantoja daudz enerģijas, taču pateicoties siltumsūkņa tehnoloģijai, jūs varat rūpēties par savu veļu, nesatraucoties par elektrības rēķinu.Uzziniet vairāk

AEG žāvētāji

Izvēlieties ierīci no mūsu žāvētāju klāsta un iegūstiet sev un savām veļas mazgāšanas vajadzībām atbilstošāko ierīci.

Skatiet žāvētājus >

ÖKOKombi Plus

Optimāla mazgāšana un žāvēšana, pateicoties energoefektivitātes, veiktspējas un maigas aprūpes ziņā tirgū vadošajai veļas mazgājamai mašīnai ar žāvētāju.

Uzziniet vairāk >

Izvēlieties sev piemērotāko veļas mazgājamo mašīnu

Kas jums jāņem vērā, meklējot savam žāvētājam piemērotāko veļas mazgājamo mašīnu.

Veļas mazgājamo mašīnu iegādes ceļvedis >

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt