Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

AirDry Tehnoloģija

Uzticieties mūsu jaunākajai trauku mazgājamai mašīnai ar dabisko AirDry sistēmu, kas garantē nevainojami sausus traukus. 

AirDry tehnoloģija

Jums vairs nav jātērē vērtīgs laiks, lai iegūtu ideāli sausus tīros traukus. Pateicoties AirDry tehnoloģijai, pat plastmasas konteineri būs pilnībā nosusināti, pāri nepaliekot ne pilītei ūdens, un gatavi lietošanai.


Dabiska žāvēšana

Mazgāšanas cikla pēdējā posmā, kad trauku mazgājamās mašīnas iekšējā temperatūra ir gana zema, lai nekaitētu virtuves virsmām*, Diamond Lock atslēga automātiski atver durvis 10cm platumā. AirDry tehnoloģija ļauj mitrumam izkļūt no trauku mazgājamās mašīnas un, veidojot dabisku gaisa plūsmu, paātrina žāvēšanas procesu.


*Testos AEG laboratorijā, imitējot 10 gadu ilgu trauku mazgājamās mašīnas lietošanu, ir apstiprināts tehnoloģijas pilnīgs nekaitīgums virtuves virsmām un skapīšiem. Testos izmantoti dažādi mēbeļu materiāli un Eco programma ar 15 trauku komplektu ielādi.

Minimāls enerģijas patēriņš

AirDry tehnoloģija garantē A+++ klasei atbilstošo augstākā līmeņa enerģijas taupīšanu ne vien standarta programmā Eco 50, bet arī ar visbiežāk lietotajām programmām AutoSense 45-70, Glass Care 45, kā arī Intensive 70°, kas paredzēta ļoti netīriem traukiem. Automātiskā izslēgšanas funkcija AutoOff novērš enerģijas zudumus starp mazgāšanas cikliem, pēc katra cikla mašīnu uz 5 minūtēm izslēdzot.

 

   


Ņemot vērā ikviena individuālās vajadzības un kā aizvien tiecoties pēc vislabākajiem rezultātiem, mēs esam izstrādājuši vairākas citas sistēmas un risinājumus, kas tagad pieejami AirDry tehnoloģijas trauku mazgājamajās mašīnās. Aicinām jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu un izvēlēties savām vajadzībām visatbilstošāko modeli.

 

ProClean™

 Ja nevēlaties satraukties par to, vai trauku mazgājamā mašīna spēs kārtīgi nomazgāt jūsu šķīvjus un gatavošanas traukus, izvēlieties ProClean iekārtu. Satelīta izsmidzinātājs ar divkāršo rotācijas asi nodrošina izcilu ikviena priekšmeta tīrību pat pilnā pielādē, jo ūdens spēj piekļūt pat visattālākajiem stūriem. Vienlaikus ProClean tehnoloģija arī nodrošina lielāku telpu starp groziem lieliem neregulāra izmēra traukiem. Mūsu grozi dod plašākas iespējas pielāgot trauku mazgājamās mašīnas iekšējo izkārtojumu atbilstoši katra lietotāja vajadzībām.


Stikla trauku aizsardzība

Vairs nav nepieciešams savus vērtīgākos stikla traukus mazgāt ar rokām, lai nodrošinātu tiem pienācīgu aprūpi. Izvēlieties trauku mazgājamo mašīnu ar Glass Care 45 programmu, kas novērš termisko šoku un neļauj stikla traukiem kļūt nespodriem. Garas glāzes stabili stāvēs silikona SoftSpikes turētājos. Vērts arī pievērst uzmanību SoftGrip sistēmai, kas balsta vīna glāzes. Šīs tehnoloģijas pasargās jūsu stikla traukus no skrambām un spīduma zaudēšanas.


Galda piederumu paplāte

Ja vēlaties pēc iespējas efektīvi izmantot trauku mazgājamās mašīnas ietilpību, izvēlieties mašīnu ar trešo grozu, t.i. papildu paplāti galda piederumiem, kurā vienlaicīgi iespējams ievietot līdz 15 galda piederumu komplektiem. Plastmasas galda piederumu paplāti ir viegli izņemt, tādēļ tās piepildīšana un iztukšošana ir ērta un ergonomiska. To var arī izmantot cepeškrāsns plātnes mazgāšanai.


Laika taupīšana

Laika taupīšanas funkcija uz pusi samazina mazgāšanas ciklam nepieciešamo laiku, ļaujot jums ātri nomazgāt traukus un šķīvjus – tas ir jo īpaši noderīgi, rīkojot viesības. Pieejami arī divi īsie cikli – 30 minūtes daļējai pielādei, kā arī mazliet garāks 1 stundas cikls pilnai ielādei.


Funkcija Time Beam/Beam-on-Floor

Vairākas mūsu iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar TimeBeam funkciju, kas norāda, cik laika vēl atlicis līdz aktuālā cikla beigām. Citas informē par iekārtas darbību, raidot gaismas staru uz grīdas.


Pro Zone funkcija

Šis ir izcils risinājums dažādu materiālu un atšķirīgas netīrības pakāpes galda piederumu un trauku mazgāšanai. Augšējais grozs ir paredzēts trauslākajiem galda piederumiem, savukārt apakšējais – ļoti netīriem katliem un pannām.


Slīdošās eņģes

Izvēloties virtuves skapīšu durvis, nav jāierobežo savas radošās domas lidojums. Izvēlieties iekārtu ar slīdošajām eņģēm, pateicoties kurām trauku mazgājamo mašīnu iespējams ierīkot pat, ja cokola augstums sasniedz 4 - 7.8 cm.


Īpaši klusa darbība 

Atvērta plānojuma virtuvē būtiska nozīme komforta nodrošināšanai ikdienā ir klusai trauku mazgājamai mašīnai. Strādājošas iekārtas trokšņu līmenis netraucēs jums jūsu ikdienas gaitās. Mūsu klusākās trauku mazgājamās mašīnas skaļums ir tikai 39 dBA.


Iekšējais apgaismojums

Iekšējais apgaismojums ir ļoti noderīga funkcija. Jūs to novērtēsiet, ievietojot un izņemot galda piederumus no iekārtas, kas citādi iekšienē būtu patumša.

 

 

 

   Pilnībā integrētas iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas


Brīvi stāvošas trauku mazgājamās mašīnas

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt