Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Par mums

AEG...

Mūsu uzņēmums

Kopš 1994. gada uzņēmums AEG ietilpst pasaules mēroga koncernā Electrolux AB, kurš ražo sadzīves tehniku un kura galvenā mītne ir Stokholmā - tādējādi tiek kopīgi nostiprināta vadoša pozīcija sadzīves tehnikas nozarē. Pirms diviem gadiem Electrolux uzsāka tirdzniecības zīmes AEG stratēģisku tālākattīstību, un vērienīgās ieceres tika formulētas ar tirdzniecības zīmi saistītajā jaunajā sauklī: ideāla forma, perfekta darbība. Ar šādu moto Electrolux piesaista Vācijas augstākā labuma prečuzīmei tādu pircēju uzmanību, kam svarīga ir iekārtu kvalitāte un teicama darbība. Pēc plašiem zīmola pārveidojumiem 2003. gadā AEG raksturiezīmes ir kļuvušas vēl skaidrāk uztveramas, pie tam uzņēmums ir spējis arī arvien labāk apzināties savas vērtības, kas ir attīstījušās jau kopš tā dibināšanas 1889. gadā: aizraujoša un iespaidīga tehnika, kam raksturīga kvalitāte, ilgs darbmūžs un skaidrs, strukturāls dizains. Uzņēmums AEG ir spējis iegūt šādu vietu nozarē, balstīdamies uz plašiem lietotāju vēlmju pētījumiem, un tam pieder viens no iecienītākajiem zīmoliem Eiropā, kas neatstāj vienaldzīgus pat visprasīgākos klientus

Lai iepazītos ar plašāku informāciju, apmeklējiet www.electrolux.com.

Pārdomāts dizains

Visu mūsu ražojumu dizaina izstrādes pamatā ir pārdomātā dizaina filozofija. Tā ir holistiska pieeja, kas sakņojas Skandināvijas dizaina tradīcijās.

Lasīt vairāk

Vide

2007. gadā Electrolux grupa saņēma Eiropas Komisijas apbalvojumu par tās nepārtrauktajiem centieniem uzlabot energoefektivitāti.

Lasīt vairāk

Prese un jaunumi

Apmeklēt preses zonu

Darba iespējas AEG

Pievienojaties mūsu komandai, lai kopā saniegtu ērtāku ikdienu.

Skatīt mūsu karjeras iespējas

Sazinieties ar AEG

Mēs vienmēr ar prieku jums palīdzēsim. Vienkārši norādiet zemāk savu kontaktinformāciju un jautājumu, un mēs drīzumā sazināsimies ar jums.

Sazinieties ar AEG

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt