Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Mastery Range

Garša, kādu nosaki Tu

Pievienojieties pasaulē pirmajai ēst gatavošanas pieredzei, kas pielāgojas jums. Jaunais Mastery Range ļauj jums doties tālākā garšas ceļojumā, uzlabojot katru gatavošanas pieredzi. Katra ierīce pilda savu lomu, darbojoties saskaņoti un tūlītēji reaģējot uz jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Saudzīgi paceļ jaunā līmenī

Jaunā AEG ComfortLift® ir pirmā trauku mazgājamā mašīna, kas ļauj viegli virzīt un pacelt apakšējo grozu augšup. Trauki un piederumi ēdiena gatavošanai tiek pacelti ērtā darba augstumā. Ar trauku mazgājamo mašīnu, kas pielāgota jūsu vajadzībām, tagad trauku ievietošana un izņemšana ir daudz ērtāka, bet darbs – efektīvāks.

Skatīt ComfortLift® trauku mazgājamo mašīnu

Pielāgo savām vajadzībām

Lai pagatavotu veselīgu un gardu maltīti, svarīgi, lai arī visas sastāvdaļas būtu svaigas. Tagad AEG CustomFlex® ledusskapis ļauj organizēt ledusskapja satura uzglabāšanu tieši tā, kā vēlaties, pārvietojot un pārkārtojot nodalījumus ātri un ērti, lai maksimāli palielinātu uzglabāšanas vietu. Saspraudes garšaugiem. Caurredzamas kastes sieram. Droši plaukti piena produktiem, mērcēm un garšvielām – tieši tur, kur vēlaties. Ledusskapis, kuru iespējams pielāgot jūsu gaumei.

Skatīt CustomFlex® ledusskapi

Svaiga virtuve un brīvas rokas

AEG Hob2Hood sistēma pati pielāgojas tam, lai maltītes gatavošanas laikā virtuve būtu brīva no nepatīkamiem aromātiem un tvaikiem. Gatavojot ēdienu, plīts automātiski tiek aktivizēta, fiksējot mainīgo temperatūru un tvaikus, kas rodas cepšanas un vārīšanas rezultātā, un saglabājot virtuvi brīvu no tvaikiem un nepatīkamiem aromātiem. Savu uzmanību pilnībā varat veltīt ēst gatavošanai un baudīšanai!

Skatīt Hob2Hood

Viegli cepts. Vidējs. Labi cepts. Tāds, kādu vēlies

Iepazīstieties ar savu jauno šefpavāra palīgu. Jūsu jaunais rīks, gatavojot sulīgu jēra karbonādi un maigu laša fileju. Izmantojiet termozondi, lai norādītu cepeškrāsnij, kā vēlaties ēdienu pagatavot, iestatot vārdus, kādus teiktu viesmīlim restorānā - viegli cepts, vidēji cepts, labi cepts. Pirmo reizi jūs varat būt pārliecināts, ka cepeškrāsns saprot, kādu rezultātu vēlaties! Pat neatverot cepeškrāsns durvis, viss - no maiga gaļas cepeša līdz kausētas šokolādes fondantam - tiek kontrolēts un meistarīgi pagatavots. Beidzot jums ir cepeškrāsns, kas runā jūsu valodā.

Skatīt cepeškrāsni ar termozondi

Garšas ceļojums

Lai panāktu lielisku garšu, svarīga ir meistarība katrā gatavošanas procesa solī. Viss slēpjas detaļās.

Atklāj vairāk

Atklāj tvaiku

Tvaiks ar maigu un vienmērīgu karstumu palīdz saglabāt garšu un tekstūru ikvienai sastāvdaļai, ļaujot pilnībā izbaudīt maltīti.

Atklāj tvaiku

Saglabā maltītes garšu

Ērtības, ietilpība un efektīva veiktspēja. Ar jauno TwinTech tehnoloģiju saglabā pārtiku ilgāk svaigu.

Atklāj ProFresh

 
 
Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt